Kezdőoldal » Utazás » Európa » Voltatok már Romániában...

Voltatok már Romániában nyaralni? Aki igen az írja le, hogy hová érdemes menni? és mit érdemes megnézni, és árban is hol megfelelő a szállás.

Figyelt kérdés
2016. febr. 22. 14:52
 1/6 anonim válasza:

Igaz én erdélyi vagyok,de Pallós Vendégházak :D itt megtalálsz pár infót róla: [link]

közel van jó pár látványosság is

[link]

2016. febr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Erdélyben főleg.Az oylen magyar történelmi helyeket érdemes.

Torda,Torockó,qrad,gyulafehérvár..

Árakat nem nagyon tudok,de kb.80ezerből mentünk el tordára 4 napra öten😁.van egy pár várrom még azok nagyon szépek.a tordai hasadékot mindenképpen másszátok meg.

2016. febr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nézegettem már és láttam,hog angyon oclsó,csak enm akartam elhinni,mármitn más országokhoz képest értem :) és ha a Fekete tengerhez mennénk,akkor ott merrefelé érdemes? ahol látunk is valamit? vagy ahol a legszebb részei vannak?
2016. febr. 22. 18:10
 4/6 anonim ***** válasza:
A Fekete-tenger szerintem a legrosszab turista celpont Romaniaban. Nem olcsobb, mint egy gorog vagy egy horvat tengerpart, cserebe szepsegben jocskan alulmarad. Az hogy hova erdemes menni nehez megvalaszolni, hisz megannyi gyonyoru helyet talalni. Tengeren kivul mi vonzz?
2016. febr. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hát több úticél is lehet,pl Észak-erdély (Máramaros fatemplomai, Szatmárnémeti,Kelemen havasok), vagy Dél-erdély (Nagyszeben, Brassó, Bran kastélya ,Transzfogarasi út...csodálatos tájon vezet keresztül :).Talán mégis Székelyföldet érdemes meglátogatni azoknak akik először járnak Romániában hisz ott a legerősebb a magyar szellem.Ha viszont vállalkozó szelleműek vagytok akkor meglehet látogatni a csángókat moldvában vagy bukovinai bányavárosokat. :)
2016. febr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a tengert maximu utolsó 1-2 napra gondoltuk csak egy kis levezetőként, :) egyépként mi si szivesebben megyünk Székelyföldre,vagyis naggyából oda tervezzük a nyaralás nagy részét,hoyg megtudjunk nézni nagyjából mindent :) nagyon köszönöma válaszokat! :)
2016. febr. 23. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!