Kezdőoldal » Utazás » Európa » Rodosz vagy Kréta idén mennyir...

Szisztöp kérdése:

Rodosz vagy Kréta idén mennyire biztonsági Szerintetek a terrorizmus illetve a migránsok miatt? Oda tervezzük a nyaralasunkat nyáron.

Figyelt kérdés

2016. márc. 24. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
40%

Tegnap lett föltéve kb épp ez a kérdés.

Csak azért mondom, hogy a kérdezők olvassanak vissza, vagy ha szándékosan sz.,rakodnak itt velünk, akkor hagyjanak fel vele.

Van egyetlen görög sziget, ahol menekültek (értsd nincstelen, háború elől menekülő nagyon szegény emberek) vannak. Ez pedig Leszbos.

Gondolom, te az a fajta vagy, akinek kiesne a kanál a szájából, ha ebéd közben látna egy ilyen földönfutó szerencsétlent.

De meg kell nyugtassalak. A tudomány mai állása szerint Kérta is, Rodosz is messze van Leszbosztól.

2016. márc. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Quatermain ***** válasza:
64%
#1 Remélem ezt te sem gondoltad komolyan.
2016. márc. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszi a kedves válaszokat.
2016. márc. 24. 16:47
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Én ezek közül tuti Krétára mennék.


Egyébként tudtommal-tavalyi hirek alapján, nem tudom most mi a helyzet pontosan - Leszbosz mellett Hios, Kos és Rodoszon is előfordultak menekültek, vagyis e szigeteken többen voltak.


Egyébként szerintem Kréta szebb is egy fokkal Rodosznál. :)

2016. márc. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Megértem a kérdezőt!

Nem tudom 1-es válaszoló nyaraltál már Görögországban?

Ui. ott elő szokott fordulni, hogy bérel a turista valamilyen járgányt és barangol a kedvesével, keres olyan partszakaszt, ahol csak 2esben vannak, nem tömegnyomiban, hm? és akkor összefut egy csapattal, akkor mi van? Hm?

Talán ezért is érdekelheti a helyzet...nem?

2016. ápr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Krétára is megérkeztek :( ez van :(
2016. jún. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm aki kedvesen valaszolt.Lefoglaltunk egy hét Krétát remélem minden rendben lesz.
2016. jún. 11. 14:43
 8/9 anonim ***** válasza:
mi is megyünk, nem tudom lehet-e vinni valami önvédelmi spray-t :( új útvonalon közlekednek és múlt héten jó sokan érkeztek meg Alexandriából, ezt olvastam....
2016. jún. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Rodoszról jöttem haza tegnap előtt. Egyáltalán nincsenek migránsok, az ottani emberek nagyon rendesek.
2016. júl. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!