Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyire nagy élmény az...

Mennyire nagy élmény az klagenfurti Minimundus Ausztriában? Két kisgyerekkel élvezhető?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 22:59
 1/5 anonim válasza:
100%
Szija:) Én pont nyáron voltam bátyámékkal...nekem nagyon tetszett:D Volt sok kisgyerek, annak ellenére h iszonyú meleg volt. Szóval sztm nyugodtan mehettek:)nagy élmény
2010. ápr. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a kérdés hogy a gyerek fel tudja e fogni hogy a világ híres helyeit látja kicsiben.
2010. ápr. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én régebben voltam ott kicsinek (bár már nem tudom hány éves lehettem) de biztos tetszene neki, látványo, főleg mert van ott híd, alatt víz, amiben vannak halacskák:) stb. szép mindenképp megéri oda elmenni:) 17/L
2010. ápr. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Azt mondom ha több kisgyerek volt ott, akkor nemhiába viszik el őket..igen am van híd, kis hajók a vizen..
2010. ápr. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Teljesen mindegy hány éves a gyerek... a már elég idős, hogy megértse, akkor azért éri meg elvinni oda őket, ha fiatalabb, akkor pedig az esztétikai élmény miatt.

Minden bizonnyal újat látnak és szokatlant, ami már építő hatású.

Ha valaki épp arra jár látogassa meg, bár hétvégi programnak Budapestről tudnék jobbat is ajánlani... :)

2010. ápr. 23. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!