Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ukrajnába még tart a háború,...

Ukrajnába még tart a háború, illetve ha igen melyik vidéken van? Kárpátaljára megéri menni?

Figyelt kérdés
Elnézést, hogy ilyen tájékozatlan vagyok, de egyszerűen nem találok erről semmit. Az lenne a probléma, hogy május elején a határtalanul pályázat keretében Kárpátaljára mennénk, de több mint a fél évfolyamot nem engedik el a szülei, mert ott háború van. De a háború nem a távolabbi országrészekben van? Igazából a hetedikesek mennek, de mivel van bőven hely, mi nyolcadikosok is mehetnénk, aki szeretne. Semmi konkrétumot nem tudok, csak hogy május eleje, Kárpátalja. Szerintetek érdemes lenne elmenni?

2016. ápr. 4. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, érdemes lenne odamenni. Ezek szerint nincsenek tisztában azzal, hogy a háborúval sújtott ukrán területek olyan messze vannak Kárpátaljától, mint Budapesttől Párizs. Több mint 1000 kilométerre. (Ukrajna szép nagy ország)
2016. ápr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, én is ezt gondoltam, csak kellett a megerősítés:)
2016. ápr. 4. 20:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Kárpátalján nincs háború, nem is volt és nem is lesz mostanában. Teljesen biztonságos. A kedves szülők nézzék meg a térképet és gondolkodjanak el azon hogy semmi bajuk nem volt a 90-es években amikor a magyar határtól huszonkilométerre háború folyt Eszék környékén
2016. ápr. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Eleve nem "haboru" van, hanem polgarhaboru. Es meg Kijev is kvazi biztonsagos, csak keleten zajlanak harcok, de oda meg ugyse engednek a hatosagok.
2016. ápr. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. ápr. 5. 19:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát azóta már teljesen más lett a helyzet...
2022. febr. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!