Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hová a legérdemesebb menni...

Hová a legérdemesebb menni nyaralni mindent figyelembe véve?

Figyelt kérdés

Európán belül. Gondoltam Görögországra, Horvátországra, Olaszországra. Csak autóval megtehető távolságú útra szeretnék menni (max. 800-900 km-re). Görög már messzebb van, úgyhogy igazából már csak két választás maradt. Nem akarok menni pl. Bulgáriába vagy valami ilyen helyre. Színvonalas, szép, nyaralóknak kiépített, homokos vagy kavicsos tengerpartú helyet tűztem ki célul. Pénzben is kedvező helyet keresek, úgyhogy semmiképp nem hotelben szálnék meg, hanem valamilyen apartmanban.

Írjátok meg, hová érdemes menni!



2015. aug. 11. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy horvátországi nyaralást sokszor olcsóbban meg lehet úszni, mint egy balatonit, holott Horvátország Európa egyik legszebb helye.
2015. aug. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem én, de ilyenkor felmerül a kérdés, hogy miért. Nem tudom, de lehetséges, hogy maguk a nyaralóvárosok nem nagy durranások, sőt... A táj, környezet szépségét tényleg semmiképp sem lehet kérdőre vonni.
2015. aug. 11. 18:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Horvátország szép, de az tévhit , hogy olcsóbb a Balatonnál , tudom mert 2 hete jöttünk haza. Lehet, hogy kapsz szállást kedvező áron, de az éttermekben, boltokban stb. minden egy kicsit többe kerül és még hozzájönnek az utazás többletköltségei.

Szerintem mindent figyelembe véve Horvátország jobb választás Olaszország hozzánk közel eső részeinél.

2015. aug. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tehát akkor, amit eddig megtudtam:


Horvátország javára:-szép környezet

-viszonlag jó áron meg lehet úszni

Olaszország javára:-jó kaják

-színvonalas, nagy nyaralóvárosok

Vannak olyan ismerőseim, akik olaszba szoktak menni nyaralni, illetve olyanok is, akik horvátba, ezért nem vagyok benne olyan biztos, hogy Horvátország jobban megérné (és ezért is tettem ki a kérdést). A tengerpart sokat számít, hogy mennyire szép stb., de nem csak ez lényeges. Azért vagyok megijedve horváttól, mert barátaim azt mondták, hogy ahol ők voltak (Korčula), nem hogy étterem nem volt, hanem alig találtak egy olyan helyet, ahol kenyeret lehetett venni. Nagybátyám pedig mindkét helyen volt, és összevetette az ételeket: horvátba túlárazott sz*rt kapunk olaszhoz képest. De a butikok, városon belüli lehetőségek száma is szinte végtelen olasz javára. Este milliónyi ember járkál a főutcán. Legalábbis állítólag ígs van.

2015. aug. 12. 12:38
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt az előbb elfelejtettem odaírni, hogy Lignano-ban volt.
2015. aug. 12. 12:41
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
Rimini
2015. aug. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!