Kezdőoldal » Utazás » Európa » 4 nap 3 éj Római utazás....

4 nap 3 éj Római utazás. Mennyi cuccot vigyek?

Figyelt kérdés

repülővel megyünk (Ryanair). Szerintetek a kézi poggyászba bele pakolni minden szükségeset?


Köszi.


22/L


2016. ápr. 21. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Kézipoggyász alatt a repülőre felvihető csomagot érted?

Nekem van ilyen kabinméretű bőröndöm és én beleférnék. Ha nem lesz nagyon sok különféle esemény. Pl. ha ez egy városnézés, akkor okés. De ha kell sportos, hétköznapi és elegáns ruha is (pl. ha lesz valami fogadás) akkor már nem.

2016. ápr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igen arra gondoltam.

Városnézős lesz egy úgymond elegánsabb szettet (cipő+táska+ruha) lesz ami úgymond plusz. Elmennénk vacsorázni szeretnék szépen felöltözni. De amúgy sima városnézős ruhák, cuccok.

2016. ápr. 21. 14:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hétre is bőven elég az a mennyiségű ruha, ami Ryanaires kézipoggyászba belefér :)
2016. ápr. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kényelmes cipőd legyen, az a lényeg. Nagyon sok a látnivaló, talpalni kell. :) De megéri!

Róma gyönyörű, a fagyizzatok és kávézzatok sokat! :)

És ha belefér, a Vatikánt ne hagyjátok ki.

2016. ápr. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vigyél 2 bugyit meg egy pólót mindenképpen
2016. ápr. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!