Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországban merre érdemes...

Horvátországban merre érdemes nyaralni egy 4 fős családnak?

Figyelt kérdés

Most először mennénk Horvátországba, eddig csak Olaszországba jártunk.

Kérdés: van-e olyan hely, amelyik hasonlít horvátországon belül Bibionéra?

Tengerparti helyet szeretnék, olyat, ahol jól lehet fürödni, és legyen egy nagyváros is a közelbe és árviszonyban is ésszerű legyen



2016. máj. 3. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Esélytelen. Annyira csúnya hely, mint Bibione, nincs Horvátországban.

Egyébként sok gyönyörű hely van, ajánlom például Rovinjt, Opatiját, Dubrovnikot.

2016. máj. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Sőt olyan sincsen amelyik Rómára, Firenzére vagy Velencére hasonlít!!
2016. máj. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Én is az Isztriát ajánlanám, pl. Rovin, Porec. Tökéletes választás lehet, nagyobb városok, minden van ami kell, és jók a strandjai is - bár mi Porecbe járunk, ott szuper helyek vannak, Rovinjban még nem fürödtem, de maga a hely ott is gyönyörű.

És nincs is messze.

2016. máj. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
Első vagyok. Olaszországban meseszép tengerpartok vannak, gyönyörű például az Amalfi-part, a Cinque Terre, sosem értettem, miért megy valaki pont Bibionéba.
2016. máj. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy megtudd milyen, te is elmentél egyszer...
2016. máj. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem voltam, elég volt képeken látnom.
2016. máj. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

Szóval kép alapján fikázod csak!

Gondolom, hogy 10 év körüli lehetsz.

2016. máj. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Van olyan hely Ho.-n belül, aminek a strandja nem sziklás vagy kavicsos, hanem homokos?
2016. máj. 4. 11:29
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

Van pár hely, én kettőt tudok, Krk szigeten Baskan, illetve az Isztrián Medulinban. De több is van, ha rákeresel a neten, kidobja Neked.

Mondjuk legtöbbje kiépített homokos, ahogy gyalogolsz be a vizbe, már kavicsos az alja. Horvátország alapból ilyen, igy kell elfogadni, a kavicsos partjaival együtt. :)

Ne várj pl. egy görög homokos partot, mert olyan nem lesz szerintem.

2016. máj. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
Természetes homokos Rab sziget északi vége, és még néhány hely. Ha nem akartok messzire menni, én is Rovinjt javasolnám, nagyon szép város, a partja apró kavicsos, lassan mélyül. Ha vállaljátok a több utazást, inkább szigetre menjetek. Nekünk Cres a kedvencünk, de délebbre is vannak szép szigetek (Murter, Hvar). Nem olyan zsúfoltak, mint a part. Baska egyébként nem homokos, inkább apró kavicsos, és a legzsúfoltabb strand szerintem egész Horvátországban.
2016. máj. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!