Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nagy- Britannia - Magyarország...

Nagy- Britannia - Magyarország érdemes belevágni? Milyín útvonalon?

Figyelt kérdés
Valószínűleg idén kocsival megyünk nyaralni,de én nagyon félek tőle,mert 27 óra vezetés ,és annyi sok baleset történik nap mint nap.Sajnos nem megoldható,hogy párom kocsival menjen én meg repüljek,mert az úgy már túl sokba kerül.Egyszerűen nem bírom rávenni magam,hogy lefoglaljam a jegyeket,mert akkor már biztosan el kell indulnunk .Nekem is van jogosítványom, de nem sok a tapasztalatom .A kocsi jobb kormányos.Sokszor órákig agyalok ezen éjszaka,mert mi van,ha eltévedünk,lerobbanunk,baleset...De ha belevágunk hol érdemes komppal átmenni?Milyén országokon át előnyös/ gyorsabb átmenni?Mindenfajta tapasztalatot szívesen fogadok,mert még soha nem mentünk kocsival haza.Köszönet!!

2016. jún. 2. 01:51
 1/3 anonim ***** válasza:
ilyen aggodalmaskodók, félősek vagytok, akkor legjobb ha nem mentek sehova sem. komolyra fordítva a szót, ott ültök a gép előtt, rajta van a térkép is, tessék megtervezni egy utat. Azt utána bepötyögitek a GPS-be, megveszitek az eurotunnel vagy a kompjegyet online és elindultok. 27 órát, rutintalanul nem fogtok tudni egyben levezetni, útközben érdemes valahol megszállnotok éjszakára. én Frankfurt környékén szoktam megállni, majd onnan haza.
2016. jún. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :-) Nem vagyunk,hanem én vagyok.Igen,meg fogunk állni egyszer minimum.Nürnberg közlében.Azért ködzi.
2016. jún. 2. 16:46
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :-) Nem vagyunk,hanem én vagyok.Igen,meg fogunk állni egyszer minimum.Nürnberg közlében.Azért köszi.
2016. jún. 3. 02:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!