Kezdőoldal » Utazás » Európa » Aki Wizz air tourssal utazott...

Szisztöp kérdése:

Aki Wizz air tourssal utazott az hogyan találta meg a transfert amikor leszallt a repülő a szigetre? Mert neten foglaltuk de nem irtak honnan ismerem meg a transzfert ami tovabbvisz aszallasra.

Figyelt kérdés
2016. jún. 11. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:

minden le van írva, el kellene olvasni. foglalás előtt is a transzfer alatt van a részletes leírás arról hogy hol kell felszállni, ki üzemelteti, stb, stb. de emailben is kell kapnod tájékoztatást.


Emberek! Tanuljátok meg az értő olvasást. Rengetegszer foglaltam már több cégnél, mindig minden le volt/van/lesz írva, csak el kell olvasni és értelmezni.

2016. jún. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem lattam leírást sem én sem Férjem Akárhogy kerestem.Nyilvan azert kérdezem.Es igen mindent el szoktam én is olvasni.
2016. jún. 13. 05:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha csoporttal mentek (charterjarat) akkor a csoport neve lesz kiirva a repteren (Wizz Air Tours). Ha csak a csalad es egyenileg vettetek a jegyet, de a transzfer benne van az arban (ez le kell legyen irva) akkor a ti nevetek lesz a tablan.

Egyebkent egyszeruen megtudod:

1. Keresd meg hogy van-e transzfer az arban

2. Ha van, akkor nezd meg hogy kinek az utjat ertekesitettek. A WAT sajat utja-e vagy mas a szervezo, es a WAT csak tovabbertekesito? Ennek rajta kell lennie a voucheren.

3. Ha van transzfer de a repteren nem talaljatok a tablat tarto szemelyt illetve buszt (amit kotve hiszek de elofordulhat) akkor kell lennie a repteren egy kepviseleti irodanak, rogton a kijaratnal. Vagy a WAT, tovabberteksitett ut eseten pedig a szervezo iroda (altalaban Neckermann, Thomas Cook, Tui vagy valamilyen nagyobb iroda ami letezik Mo-n es aki eredetileg eladta az utat a WAT-nak). Ok utba tudnak igazitani.

Vegso soron azert legyen nalatok az iroda telefonszama ha gaz van. De nem hinnem.

2016. jún. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!