Kezdőoldal » Utazás » Európa » Apám Ausztriába akarja költözt...

Apám Ausztriába akarja költöztetni a családot, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A család egyik tagja se beszéli a németet, de apám rendíthetetlen. Egyre rosszabb anyagi körülmények között élünk, és apám egyik ismerőse teletömte a fejét azzal hogy Ausztriában élt, és havi 300 eurot kereset. Apámat kicsit se érdekli hogy nem értsünk a nyelvet, szerinte minden külföldi kap maga mellé egy "embert" aki tolmácsol, és megtanít a nyelvre. Ha meg mondom neki hogy ez nem így megy csak szid és semmirekellőnek nevez, már nem tudom mit tegyek. Nem képes felfogni hogy esélytelen hoyg munkát kapjunk ha a nyelvet se beszéljünk. Segítsetek valamivel meggyőzni.
2016. jún. 27. 20:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Főleg, hogy egy tolmács napi díja 200 eurotól kezdődik Szlovákiában, Ausztriában gondolom még több...biztos minden külföldi munkádnak jár :D
2016. jún. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Hát igen, tudom hogy mennek a dolgok, apám meg nem pszichopata csak ostoba, ha x ember szerint ez úgy van, akkor igaz. De nekem meg nehezen hisz el bármit.

Lehet mert semmirekellőnek tart, v csak túl ostoba hogy felfogja. De lehet meglátta a fényt az alagút végén, elvégre simán utcára kerülhetünk ha vége a munkahelynek, csak évek kérdése. Viszont munka mellet és angol tanulás mellet elég lenne csak úgy hirtelen betanulni a németet, elvégre az angolra se marad idom.

2016. júl. 1. 09:26
 13/13 anonim válasza:
100%
Küldd ki apadat par hetre egyedül, nezzen körül, keressen munkat. Ha talal valami fixet, akkor költöztesse a csaladot...
2016. júl. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!