Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögországba szeretnék menni...

Görögországba szeretnék menni nyaralni de nem tudjuk hogy hova. Korfu vagy Zakhintos?

Figyelt kérdés
Segítsetek😊😊
2016. júl. 3. 12:06
 1/2 anonim válasza:

Mindkettő gyönyörű, én Korfun kétszer is voltam (Paleokastritsa és Messonghi, Zahynthos: Planos) :)


Szerintem bármelyiket választod, nem fogsz csalódni.

Igazából hasonló kaliberű a két sziget, érdemes autót bérelni, vagy ha erre nincs lehetőséged, akkor inkább nagyobb üdülőhelyen foglalj szállást.

A tenger ugyanolyan tiszta és gyönyörű mindkettőnél, szóval szerintem igazából inkább a látványosságok alapján lehet dönteni.


Zakyn pl. fakultatív kirándulás keretében körbe lehet hajózni a szigetet, de buszosan is van szigettúra, gyönyörű öblök és barlangok vannak, és persze ott a Navagio öböl és a teknősök is.


Korfun is van lehetőség szigettúrára, Korfu városban rengeteg látnivaló van, és ott van Sissi kastélya is, Paleokatritsától nem messze van egy jó étterem is kilátóval.

2016. júl. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget 🙂
2016. júl. 3. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!