Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyi költőpénz kellene...

Mennyi költőpénz kellene szerintetek a nyaralásra?

Figyelt kérdés
2 hét múlva megyünk Olaszországba, a szállásunk fizetve van már. Apartmanba megyünk, nyilván ott is fogunk étkezni, de azért nyilván étterembe is elmennénk, meg nem egész nap a parton feküdnénk. 2 éves kislánnyal megyünk egyébként. Váltunk valamennyi eurot és ott lesznek a bankkártyák, csak kíváncsi vagyok, hogy mire készüljek. 3 éve voltunk utoljára külföldön nyaralni, akkor még csak kettesben...Egy hétről lenne szó!
2016. júl. 4. 11:17
 1/5 anonim válasza:
71%

Szerintem fejben számold ki, hogy egy napra mennyit szánsz, mennyit szoktatok költeni. Például ha egy nap strand, étterem, fagyi/ital stb. legyen kb 20.000.- 3 főre. Ezt megszorzod 7-el és kijön a 140.000.-

Viszont ne felejtsd el hozzászámolni az ajéndékokat, plusz belépőket ahova el szeretnétek menni.

2016. júl. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A strand és a strandon lévő bár a szállás árában benne van. Az éttermet számolhatjuk 2 főre. Ajándékot sajna nincs kinek venni :(, max magunknak emlékbe... Egyébként hasonlót saccoltam
2016. júl. 4. 13:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Olaszországon belül hova? Nem épp azonosak az árak Szardínián és Riminiben.


Egy 2 fős, 3 fogásos vacsorára legalább 50€-t számoljatok.

2016. júl. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
50 euroért itthon sem eszünk ketten 3 fogásos vacsorát :D
2016. júl. 5. 12:04
 5/5 anonim válasza:
Azért legalább
2016. júl. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!