Kezdőoldal » Utazás » Európa » Golden Sand-en járt valaki...

Golden Sand-en járt valaki közületek? (Bulgária)

Figyelt kérdés
Véleményekre vagyok kíváncsi (látvány, ár/érték-arány, szálláslehetőségek, part, stb.)
2016. júl. 9. 14:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
5%
Miért pont angolul írod? Magyarul (Napospart) vagy bolgárul (Suncev Breg) nem felel meg?
2016. júl. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
5%
Na jó, hiába okoskodtam, Aranyhomok, illetve Zlatni pjasaci
2016. júl. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Kár vele okoskodnod, a kérdező minden héten kiír egy Várnával kapcsolatos kérdést, hogy aztán elmesélhesse, neki mennyire rossz, hogy oda kell mennie.
2016. júl. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Első kérdésem utazás témakörben, szóval nem én vagyok az alanyod, aki kérdéseket írogat ki. Mindemellett pedig amiatt van angolul, mert külföldön élek és felénk így terjedt el a névváltozat. De ha már a Verne Gyula magyarosítási effektusban szenvedtek akkor legyen ez is magyar: Aranyhomok. Hátha így már valaki válaszol is a kérdésre.
2016. júl. 9. 19:10
 5/16 anonim ***** válasza:

Most, hogy le tudod írni azt, hogy aranyhomok, már csak azt kellene mellé tenned, hogy beszámoló.

Kis kacsóddal begépelnéd, és találnál egy csomó normális leírást.

2016. júl. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én le tudtam írni, neked nem sikerült helyesen. Emlékezz csak vissza az elemiben tanultakra: földrajzi név nagybetűvel... :)
2016. júl. 9. 21:49
 7/16 anonim ***** válasza:
Te meg ezek szerint "angolosítási effektusban" szenvedsz?
2016. júl. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Na jó, egyébként nem akarok teljesen haszontalan lenni, így is eléggé szétoffoltam a kérdést.


Én személy szerint nem mennék Bulgáriába, szerintem nem éri meg. Nem olcsóbb (szállás és utazás tekintetében), mint pl. Görögország, ami mégis 100x jobb, szebb nála. A part tudtommal homokos, emiatt viszont zavaros, piszkos. Az árak (kaja, szuvenír) kellemesek, de ez kb. az egyetlen pozitívum Bulgáriában.

Ha még nem foglaltatok szállást, akkor szerintem 2x is gondoljátok át.

2016. júl. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

:D Én a helyedben nekifutnék még egyszer az olvasásnak, ha már elsőre nem ment, hiszen a válasz ugyanabban a kommentben van, amire hivatkoztál: "Mindemellett pedig amiatt van angolul, mert külföldön élek és felénk így terjedt el a névváltozat."


Én a helyetekbe magasabb szintre vinném a sopánkodást mert a Google magyar fordítói sem voltak képesek azt a kifejezést használni, amit Marika ismer a gyakorikérdéseken :) [link]

2016. júl. 9. 23:03
 10/16 A kérdező kommentje:
És az időközben beérkezett hozzászólásodat pedig köszönöm. Még nem foglaltunk szállást, azért is érdeklődöm, hogy fussunk-e neki vagy sem. Más fórumokon sem olvastam biztatókat, aki viszont volt az ismerősök közül az dicsérte Bulgáriát...
2016. júl. 9. 23:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!