Kezdőoldal » Utazás » Európa » Golden Sand-en járt valaki...

Golden Sand-en járt valaki közületek? (Bulgária)

Figyelt kérdés
Véleményekre vagyok kíváncsi (látvány, ár/érték-arány, szálláslehetőségek, part, stb.)
2016. júl. 9. 14:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én hanyagolnám Bulgáriát. De ha végül mégiscsak ragaszkodnátok hozzá, akkor én inkább Neszebárba mennék, ott legalább van némi látnivaló is.

[link]

2016. júl. 10. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Bulgária tengerpartja Google Street View-n:

[link]


[link]


[link] (ez Aranyhomok környéke, mondjuk egy fokkal jobb, mint az előzőek)


[link]


[link]

2016. júl. 10. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
2016. júl. 10. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Valóban van látható különbség a bolgár és a görög tengerpart között. Én csak Aranyhomokot néztem utcalátképpel, ott nem tűnt fel ennyire.


Erdélyből indulunk, Bulgária még bevállalható számunkra autóval (max 800 km egyirányba). A román tengerpart nem jön szóba, mert aránytalanul drága, és nem olyan szép. Görögországban csak egy részen jártunk eddig, Skiathos-on, az valóban csodás volt. Lehet elgondolkozunk egy északibb görög parton...

2016. júl. 10. 09:10
 15/16 anonim ***** válasza:

Én Görögországot nagyon szeretem, szerintem megéri. :-) Ha északon maradnátok, akkor szerintem mindenképpen Thassos! Esetleg a Chalkidiki-félsziget. Amit inkább hanyagoljatok, az az Olymposzi riviéra, na az kb. Bulgáriához hasonló, bár még az is jobb szerintem.

Nekem Görögországban a kedvencem az országi nyugati része - Parga, illetve a Jón-tengeri szigetek. Mind megközelíthető autóval is, bár tény, hogy messze van, de ezért a látványért simán bevállalható, mi is busszal mentünk általában.


Kefalónia:

[link]


[link]


Thassos:

[link]


[link]

2016. júl. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha nem mész el Bulgáriába, sosem tudod meg mennyire klassz hely.
2016. júl. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!