Kezdőoldal » Utazás » Európa » Butaság lenne most Franciaorsz...

Butaság lenne most Franciaországba utazni?

Figyelt kérdés
a támadások miatt kérdezem

2016. júl. 27. 13:51
 1/7 anonim válasza:
nem
2016. júl. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Nem. Ráadásul ha kimész, sokkal árnyaltabb lesz a világképed. Ha maradsz, olyan nyálcsorgató terrorparás leszel, mint akik csak híradóból ismerik a világot. Azt is rosszul.
2016. júl. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem vagyok terror parás nyugi. csak most annyi ilyen volt ott és nem tudom ,hogy mi a helyzet csak amit tv-ben látok ,de az meg nem mindig igaz. szerintem is butaság emiatt nem elmenni,mert ezzel az erővel ki se lépjünk az utcára, de az se lenne valami jó ha elmegyek és egy szállodába kéne ülnöm mert kijárási tilalom van vagy ilyenek.(?)
2016. júl. 28. 20:07
 4/7 anonim ***** válasza:
melyik tévéadót nézed, hogy ilyen extrém dolgokat vizionálsz????????
2016. júl. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Kijárási tilalom Franciaországban???

Én itt élek ezer éve, de ilyen még nem volt.

Ha egy utcában vagy faluban valamilyen veszélyes bűncselekményt követnek el, akkor esetleg megkérik a lakosságot, hogy x ideig (egy-két-három óráig) csak az menjen el hazúlról vagy ahol éppen van, ha halaszthatatlan dolga van.

De ez ritka, mint a fehér holló...

2016. júl. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

maradj már nyilván nem szó szerint értettem nagyokos.

ennyit akartam tudni köszi.

2016. júl. 29. 16:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem mennék
2016. aug. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!