Kezdőoldal » Utazás » Európa » Egyénileg javasolt?

Egyénileg javasolt?

Figyelt kérdés

Medve szurdokba szeretnék kirándulni párommal. Sok buszos utazás van, de egyrészt az egyéni kocsikázáshoz képest drágább, időhöz kötött, valamint más városban tudnánk csak csatlakozni. Ezért gondoltam, hogy egyénileg mennénk oda, sőt így akár 4-en is. A kérdésem az, hogy van-e elegendő parkolóhely, illetve túravezető nélkül is végig lehet-e járni? Ezt arra vonatkozólag kérdezem, hogy visszafelé ugye nem lehet lejönni, hanem egy másik útvonalon kell egy tó felé menni.

Köszönöm a válaszokat.



2016. aug. 8. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi családdal egyénileg jártuk végig. Még gyönyörű nyári napon is volt elég parkolóhely, a hely csodálatos, mindenképp megéri elmenni! :)
2016. aug. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyénileg voltam, a parkoló nem kérdés, el sem tudom képzelni mihez kellene túravezető, még ha nagyon akarnál akkor sem tudnál eltévedni.
2016. aug. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Milyen útvonalon érdemes menni? Én Veszprém megyében lakom. Olyat néztem, hogy Bucsu településnél lépnénk ki az országból. Utána ott egyből rá lehet menni az autópályára?
2016. aug. 26. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!