Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik a legközelebbi, jónak...

Melyik a legközelebbi, jónak mondható horvatorszagi nyaralohely? Személyes tapasztalat érdekel.

Figyelt kérdés
2016. aug. 12. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi Crikvenicára,Selcére járunk évek óta. Bő 5 óra alatt elérhető a fővárosból.Van egy nagy akvárium is,ott nézelődhettek,illetve jók a strandok is,és Crikvenica központja tele van éttermekkel,szép,hangulatos a kikötője is,főleg este.
2016. aug. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jól hangzik!
2016. aug. 12. 18:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Baska és Novigrád, Lanterna is nagyon közel van. És szêp hely :) Mi idên Lanternán voltunk, a "Lanterna Apartments"ben. Először kicsit furi volt, hogy a szállás olyan régies. De vêgül beláttam, hogy fiataloknak egy szuper hely :D legtöbben fiatal csoportok, párok és kisgyerekes családok voltak. Majdnem minden este volt jó program a központjában. Varázsló show, táncos, karaoke. Szóval nekem tetszett :) de nem akarlak rábeszélni, csak ugye szemêlyes tapasztalatot kêrtél :D Baskán tavaly voltam. Az is nagyon szêp volt, bár oda 1 napra "ugrottunk" le, úgyhogy annyira nem tudtam ott belerázódni a pihenésbe :D hát. Nem tudon hol laksz és hogy a fővárostóp mennyi idő odaérni, mert én kb 40 km-re lakom a horvát határtól :D Baska innen kb 3-4 óra, Novigrád 5 (+ a forgalom meg a megállások ugye) nem tudom mikor terveztek menni. Mi egy hete jöttünk haza és a horvát autópálya fullon volt :D ezêrt mi szlovênia felê mentünk. Elvileg egy pár km-rel (nem sokkal) hosszabb, de gyorsabban lehetett haladni :) Jó nyaralást!
2016. aug. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ!
2016. aug. 14. 13:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen :) ja és kimaradt, hogy Medulin is jó hely. Bár nekem nem az a favorit :D
2016. aug. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!