Kezdőoldal » Utazás » Európa » Komolyan csak 4 hónap múlva...

Komolyan csak 4 hónap múlva van olcsó repülőjárat Írországba?!

Figyelt kérdés
Mi ez? Van 30E ért ami Decemberben indul, és amúgy 200E 1 jegy? Ez normális? Az usába lehet venni 80E től, akkor miért indulnak járatok egyetalán 200E ért, és hol tudnék jó repjáratot böngészni, mert a google 1. találta rossz.
2016. aug. 14. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Skyscanner.hu

Az összes társaság árai között keres.

2016. aug. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
170E a legolcsóbb.
2016. aug. 14. 14:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen gyakran szoktál repülőjegyet venni, de nagy általánosságban igaz, hogy minél messzebb van az utazás időpontja, annál olcsóbb...

Persze - még mielőtt belém kötnének - vannak kivételek:

pl. néztem repjegyet, 20 ezer ft volt 3 hónappal ezelőtt, most meg 10 ezer egy bizonyos időszakban :-) (nem Írország)


Amúgy nem tudom, miért csodálkozol - augusztus főszezon, mindenki ilyenkor veszi ki a szabadságát, utaznak össze-vissza az emberek :-) - persze, hogy ilyenkor a legdrágább a szállás és a repjegy is.

2016. aug. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

azair.eu


Van előbb is olcsó jegy, csak nézned kell.

1. Nem vasárnap rájönni, hogy utaznál, hanem hét közben.

2. Gyakran nézni, érezni a trendeket

3. Béha egy ástszállással lényegesen olcsóbban eljuthatsz a célállomásra. Charleroi tökéletes átszállóhely.


De vess egy pillantást kérlek a fenti keresőre.

2016. aug. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Írországba azért drága repülni, mert 2 ír cég repül, senki más. Ezért konkurencia sincs nagyon. Nekem pl. most meg kell vennem egy 75.000 Ft-os jegyet Londonban oda-vissza, mert oda kell érnem egy fontos találkozóra. 2 hét múlva megyek. Se előbb, se később nem mehetek. Ezért ki kell fizetnem ennyit, ha tetszik, ha nem. Ha nem vagy időhöz kötve, akkor kifoghatsz olcsó ajánlatokat.
2016. aug. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Skyscanner.hu, Google Flights, akár még a Vista is bőven fog 200e alatt jegyeket találni neked. Még 100 is túlzás (átszállással vagy bécsi indulással), bár az tényleg igaz, hogy a legolcsóbb fapados jegyeket 4-6 hónappal előre kell venni.
2016. aug. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!