Kezdőoldal » Utazás » Európa » Krakkó és környéke ősszel....

Krakkó és környéke ősszel. Hova érdemes ellátogatni és mire kell figyelni?

Figyelt kérdés

Minden tapasztalat érdekel!


Krakkóban lesz a szállásunk tehát távolságban olyan helyek is érdekelnek ahova érdemes tömegközlekedéssel /busszal / vonattal elmenni és aznap vissza is utazni. Pl.: Zakopane.


Köszönm szépen a válaszokat!



2016. aug. 15. 08:28
 1/3 anonim válasza:
Irány a legközelebbi édességbolt! A lengyel karamella a legjobb!!!
2016. aug. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen azt ismerem! Pár éve voltam kint egy nagyon rövid időre. Szerintem külön bőröndöt viszek az édességeknek :D
2016. aug. 15. 09:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Wieliczkába a sóbánya, úgy egész Krakkó :D, Zakopane, Auschwitz- birkenau. Mi pár éve voltunk, és ezeket néztük meg :) a mi szállásunk meg Zakopane mellett volt nem messze, asszem Koscielisco volt a falu neve :'D de nem biztos. Zakopane szép volt, van egy fejjel lefelé álló ház is, amit elnéztünk egy darabig :'D akkor a sóbánya os szuper volt. Lefelé lépcsőn mentünk, fel pedig lifttel, de az az igazi rêgi lift volt :) a bejutás viszonylag nehéz volt, mert rengetegen voltak meg ahogy csoportokat indítottak stb. De végül bejutottunk :D Auschwitz pedig..... hát hogy mondjam. Elég megrázó "élmémy" volt. Van egy kinti része, ahol vannak a barakkok, gázkamrám stb. De bent is van egy múzeum. Amire azt mondták, hogy szinte durvább, mint a kinti rész. De oda nrm tudtunk bemenni, mert ott is csomóan voltak, meg hát rokonokkal voltunk, és voltak nagyon kicsi gyerekek. Krakkóban jó nagy forgalom volt :D ennyit tudok, hogy mire 'figyeljetek' :D mi még ott zakopane mellett kirándulgattunk, de nem volt túl jó időnk sajnos. Nem tudom, minden úgy van e, ahogy leírtam. Mert mondtam, már egy jó pár éve voltunk, mev hát nyáron. Akkor azért más a turista forgalom :D
2016. aug. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!