Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögország melyik szigetére...

Görögország melyik szigetére érdemes menni nyaralni, ami viszonylag olcsó?

Figyelt kérdés
Még soha nem voltunk görögországban,de gondolkozunk rajta hogy jövőre oda megyünk.Nézegettem a helyeket és nekem Zakynthos tetszik a legjobban,de nem tudom hogy a többi helyhez képest milyen drága.Aki esetleg volt már ott írna egy kicsit róla?

2016. szept. 10. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Zakynthos szuper, oda menj, érdemes!
2016. szept. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Korfu is nagyon jó, főleg Messonghi városa :))) látogass el oda, nembánod meg!!!
2016. szept. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Stavros és sarti és gyönyörű:) megéri
2016. szept. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Is*
2016. szept. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kréta.
2016. szept. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Komolyan érdekel:


Aki már volt Zakynthoson ( én nem) odáig van érte. Miért?

Én Krétán és Rodoszon voltam.

Krétáért odáig vagyok, Rodoszért nem.

2016. szept. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most készülök oda... Rodoszon mi nem tetszett ?
2016. szept. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lindos mellett voltunk egy csodaszép szállodában, az nagyon tetszett. Meleg volt a tenger (szeptemberben). Fetrengtünk benne. Nem fújt a szél, merthogy van olyan része a szigetnek, ami kifejezetten a szörfösök paradicsoma.

Apám is, ( aki nem egy csúcsigényű valaki, bár nagyon sok helyen járt a világban) azt mondta, hogy 1000x spanyol, mint Rodosz mégeccer. Ők Rodosz városban voltak és anyukám haja, ami tupíros :) kb. 45 fokos szögben meredezett a képeken :D akkora szél fújt állandóan, nálunk nem :(

Természeti szépségeit tekintve Nyugat-Kréta hozzá képest Karib-szigetek, keress rá Gramvousára, vagy Elafonissire és azok a kanyonok, ááááááááááá és mééééééééééég.

De! Ne izgulj, ez csak az én szubj. véleményem és azért ha most azt mondaná vki, hogy indulunk Rodoszra, hát nem mondanám, hogy nem megyek :)

2016. szept. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!