Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nyelvtudás nélkül érdemes egy...

Nyelvtudás nélkül érdemes egy hétre Londonba kimenni városnézésre?

Figyelt kérdés
2016. szept. 18. 13:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig neked semmi jogod nincsen meghatározni azt, hogy ki hova, hogyan és milyen célból mehet...


Elég nagyképű vagy, csak azt nem tudom, mire!?

2016. szept. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én nem határozom meg senkinek hova menjen és mit csináljon, tőlem kidobhatja a pénzét bárki, bármire, itt feltettek egy kérdést, VÉLEMÉNYT kért, hogy ÉRDEMES-e. Véleményem szerint nem érdemes, és ezt meg is indokoltam.


Neked meg gondolom elevenedre tapintottam az előző válasszal. Nem baj kis harcos, majd lesz még jobb életed is!

2016. szept. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mivel anyanyelvi szinten beszélek angolul, németül, és jól tudok spanyolul is, ezért kétlem, hogy engem alapvetően érintene a gonosz megjegyzésed. Egész egyszerűen csak hányok az olyan beképzelt emberektől, mint te, ennyi az egész.
2016. szept. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!