Kezdőoldal » Utazás » Európa » Wizzair-nél törölném a repülő...

Wizzair-nél törölném a repülő utunkat, vissza kaphatom a pénzem?

Figyelt kérdés
Szeptember végén mentünk volna Londonba, Luton-Bp repülő út, kb 36.000Ft-ot fiedettem, sajnos a férjem eltörte a csuklóját,így biztosan nem tudunk menni. Le kellene mondanunk az utat. Van lehetőség arra, hogy vissza kapjam a pénzem, valami kiskapu? Köszi előre!

2016. szept. 22. 17:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Ha van biztositasod ilyen esetre, akkor persze. Ha nincs, akkor fejenkent 18 ezer (legutobb amikor lattam annyi volt) forintert toroltetheted a foglalast, es akkor elvileg a fennmarado osszeget visszakapod (ez utobbiban nem vagyok biztos, de altalaban ez a gyakorlat a tobbi legitarsasagnal bar viccaireknel sosem lehet biztos az ember).
2016. szept. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
10%

Termesztesen visszateritik. Amikor en mondtam le akkor a 190 ft / perc-es ugyfelszolgalatra 10 percet vartam mire felvette. Akkor kozolte hogy persze visszaadjak, varjak par percet amig kiszamolja. Kiszamolta, ha le akarom mondani akkor meg nekem kellene fizetni mert minel kevesebb ido van vissz az indulasig annal nagyobb a buntetes, ugyhogy inkabb csak torli a jegyet.


Szerencseje hogy nem szemelyes ugyfelszolgalatukvan.

2016. szept. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Van. Nem kell hozzá biztosítás se. Emailben el kell küldeni az orvosi igazolást, hogy nem utazhat. Nem kapsz vissza készpénzt, hanem a wizz számládra kerül az összeg, onnan vasarolhatsz új jegyet később.
2016. szept. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Orvosi igazolást csak a férjed fog kapni, az övét ezzel gond nélkül lehet törölni. A tiedet nem tudom.
2016. szept. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az összes együtt foglalt jegyre érvényes lesz az orvosi igazolas, utolsó.
2016. szept. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt már, hogy baleset miatt mondtam le Wizzair jegyet, és jóváírták az árát, igaz ez már jó pár éve volt.

Ilyen szempontból korrektek.


Ha közeli a dátum hívd fel őket (ilyen esetben hívhatod az ingyenes számot is), vagy a honlapon keresztül tudsz e-mailt írni.

2016. szept. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%

A francba, kár, hogy erről a lehetőségről nem tudtam.

A nyáron két Wizzair jegyem ment a levesbe betegség miatt.

2016. szept. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát! Egy hónapon belül kiderül, hogy vissza térítik-e a fel nem használt összeget a wizzair szánlánkra.

A wizzair ügyfélszolgálata az alábbi telefonszámokom érhető el:

- +361 358 6591

- 061 677 7505

- 0690 900 555 (250Ft+ÁFA/min)

2016. okt. 6. 18:06
 9/14 A kérdező kommentje:
Jaaaa és a webes felületen az internetes ügyfélszolgálaton kell a problémát bejelenteni, nem kell őket felhívni, ilyen esetben tök fölösleges! 30napon belül válaszolnak. Köszi a segítséget
2016. okt. 6. 18:08
 10/14 anonim ***** válasza:
47%
Majd írd meg légyszi mi lett!
2016. okt. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!