Kezdőoldal » Utazás » Európa » Skóciában kell vezetnem,...

Skóciában kell vezetnem, szerintetek milyen autót béreljek ha még csak pár éve van jogsim?

Figyelt kérdés

Pár napra megyünk és sajnos rám került a vezetés, viszont eddig én csak 2 fajta kézi váltós autót vezettem így az elmúlt években.

Arra gondoltam automata váltós kell mindenképp.

Ezekből tudok választani:

Ford mondeo/fiesta/focus

hyundai i30

volskwagen passat


2016. szept. 24. 18:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Minden rendben ment, az auto szuperul ment, par perc alatt tenyleg megszoktam es csak egyszer mentem padkara es egyszer hajtottam be rossz oldalra de szerencsere nem jott senki. Repterre kifele atszamitva mar 170km/oraval jottem es az is siman ment (kesesben voltunk es vegul nem is ertuk el a gepet de az adrenalin megvolt a sebeseggel:D)
2016. nov. 10. 01:49
 12/13 anonim ***** válasza:

#11 és büszke arra, hogy egy ekkora gyorshajtás nem vont büntit maga után...

én is tudnék vezetni bármelyik oldali közlekedésben, de ilyen gyorsan itthon se mennék

2020. aug. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem kaptál gyorshajtásért büntetést? Mert itt kint 70 mérföld a max. 170km az több mint 100 mérföld. Eléggé túllépted a sebességhatárt. Ha nem katál, piszik szerencséd volt, mert elég keményen büntetnek.
2020. aug. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!