Kezdőoldal » Utazás » Európa » Adventi utazásra mikor érdemes...

Adventi utazásra mikor érdemes lefoglalni az utat?

Figyelt kérdés
Mert most még korainak gondolom. Nem tudom ki hogy szokta, hogy akkor még marad-e hely, ha csak decemberben foglalom le. Nem vagyok tapasztalt, ez lesz a második ilyen utazásom, két éve egy naposon voltam, akkor egy hónappal előtte foglaltam le, még szinte így is korai volt de szerencsére nem jött közbe semmi.

2016. okt. 19. 16:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ja, ha csak úgy általában valamivel mennél valahova, akkor foglald le november 28-án.

Tudod, itt senki sem levelibéka, hogy kitalálja mit akarsz.

2016. okt. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
buszos utazásra gondoltam, bocs ha lemaradt
2016. okt. 19. 17:26
 3/11 anonim ***** válasza:

lemaradt, és azt sem tudjuk, hova mennél.

Ha majd megírod, arra is gondolj, azt sem tudjuk, honnan.

2016. okt. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
jólvan húzz el innen, úgy általában -.-
2016. okt. 20. 15:16
 5/11 anonim ***** válasza:
lehet, a szakmunkásképződben elfogadják azt a színvonalat, amit értelmileg képviselsz, de az életben nem.
2016. okt. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem is tudom hogy mit vártam itt. Hülye voltam
2016. okt. 20. 15:56
 7/11 anonim válasza:

Szia!

Szerintem egyáltalán nem korai már most lefoglalni, mi is 1 naposon voltunk de már november elején lefoglaltuk és nov közepe fele már fizettük is be az utat a december közepi utazásra. Hamar betelnek ám ezek a helyek függetlenül attól, hogy egy naposra, vagy több naposra mész. Amikor mi november elején lefoglaltuk, nem mi voltunk az elsők, hanem már jópár név volt a foglalási listán. Igaz, én egy 65 ezres városban lakom, kb 6 utazási iroda lehetőséggel. Ha nagyvárosi vagy ottis érdemes mielőbb, de ennyire korán akkor nem kell.

2016. okt. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi, utolsó. Már foglalnám le, de még nincs útitársam. Lehet nem is lesz és akkor nem megyek sehová. De nem adom fel.
2016. okt. 26. 21:10
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocs, de egynapos Bécshez minek kell útitárs??
2016. okt. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem mondta senki hogy Bécsbe akarok menni másodjára is, csak megemlitettem hogy először ott voltam.
2016. okt. 29. 09:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!