Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nem utaztam még wizzairrel....

Nem utaztam még wizzairrel. Városlátogatásra megyünk és az ingyenesen felvihető kézipoggyásszal utazunk. Az én hátizsákom mérete egy kicsit meghaladja az oldalon feltüntetett méretet. Szerintetek ezen problémázni fognak?

Figyelt kérdés
2016. okt. 20. 15:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
59%

Már rég átírták a szabályzatot, és a fogantyú, kerék, stb nem számít bele a poggyász méretébe. Egyébként, mivel hátizsákról van szó, így gondolom össze tudod annyira nyomni, hogy beleférjen a megadott mérethatárba.

Egyébként én még ahányszor utaztam wizzairrel, egyszer sem érdekelt senkit, hogy mekkora a kézipoggyászom. Sosem mérték meg. Persze szúrópróbaszerűen megmérhetik, de mint mondtam, ha össze lehet nyomni, akkor nem fognak rajta problémázni.

2016. okt. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
49%
Ha össze tudod nyomni, hogy beleférjen a keretbe, akkor okés. Reptere válogatja, mit mennyire néznek.
2016. okt. 21. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
92%

A fapados légitársaságok pont arra mennek, hogy pótdíjat fizess nekik, így bele kell férnie a táskának a sizerbe. Nekem se nagyon szokták megnézni, de volt olyan is, hogy a sorban minden egyes emberrel belerakatták :)

Ha össze tudod nyomni, nincs probléma. A kemény bőrönd a szívás ilyenkor.

2016. okt. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Bence87 ***** válasza:
71%
Valakik okosak lepontozták a válaszom, de saját szememmel láttam, ahogy a keretbe beférő kézipoggyászt nem fogadták el, mert kilógott egy kis része, és 45€ díjat kellett ezért pluszban fizetniük az előttem sorban állóknak. nem lóghat ki 1 mm-rel sem. De ha szeretsz kockázatni, próbáld ki, de legyen nálad erre a célra elkülönített 45-50€ (nem tudom, mennyi most a pótdíj, kb. ennyi).
2016. okt. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Emellett felkérték a teljes útvonalhálózatuk mind a 104 repülőterén a földi kiszolgáló partnereket, hogy a poggyászméretek vizsgálatakor az ésszerűség és a méltányos rugalmasság jegyében engedjék fel a kézipoggyászokat a fedélzetre akkor is, ha a fogantyú vagy a kerekek kilógnak a méret vizsgálatára alkalmas keretből. A Wizz Air az információs anyagaik teljes körű felülvizsgálatát is elrendelte – közölte Diederik Pen, a Wizz Air üzemeltetési igazgatója."


De bárki nyugodtan átolvashatja a wizzair szabályzatát.

2016. okt. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
77%
Szeretem a lepontozásokat, főleg amikor a reptéren dolgozok és én döntöm el, hogy fizetni kell-e azért a nagyobb táskáért ;) De azért próbálkozni lehet.
2016. okt. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
78%
én mint ex reptéri dolgozó és gyakori Wizz-es utas, felpontoztalak :)
2016. okt. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!