Kezdőoldal » Utazás » Európa » Megérné a jövő évtől kiköltözn...

Megérné a jövő évtől kiköltöznöm Firenzébe?

Figyelt kérdés

Kaptam egy újságírói állást ott, vagyis pontosabban ajánlották, és kíváncsi lennék hogy megérné-e (1 hónap próbaidő ami alatt kapnék 1650€-t, utána 2200€ ha felvesznek és pár év után persze emelkedne). Albérlettel adókkal biztosításokkal együtt (nincs autóm tehát arra nincs gondom), valaki aki kint él vagy esetleg tapasztalta?

(Ha kimegyek nem igazán tervezném a visszaköltözést egy jó ideig.)



2016. okt. 21. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogyne érné meg.
2016. okt. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Imádom az ilyen kérdéseket meg az ennyire hatarozatlan döntésképtelen embereket akiknek pár adat alapján nekünk kell megmondabi itt a gyakorin hogy neki hol lesz jó meg hol fogja valami megérni.....
2016. okt. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak dicsekszik:))

De valahol meg is értem:)

Firenze (ahogy egész Olaszország is) csodás hely:)

2016. okt. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hát valóban, ne a gyik alapján dönts! Nézz utána mennyi a lakhatás, utazási költségek étkezés, turistaváros lévén sokra számítok ezekre, szerintem olyan 3000€ jobb lenne per hó, 2200 szerintem nem olyan sok, plusz feltételezem, h akkor perfect vagy olaszból, jól nézz utána a szerződéseknek, nyugdíj járulékoknak, egyéb adóknak, mert Olaszországban nem olyan egyszerű külföldiként, ha ezek megvannak és pluszra kijössz, akkor vágj bele, mert életreszóló élményed lesz! :)
2016. okt. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
9%

"Kaptam egy újságírói állást ott"


Hát persze!

Rögtön azután hívtak meg "újságírónak", hogy megnyereted a "Semmit sem tudok Olaszországról" c. tájékozatlansági versenyt...

2016. okt. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olvasgasd a

[link]

blogot.


Egy Firenzeben élő és ott dolgozó magyar lány írja.


Nagyon sok fontos információt megtudhatsz belőle.


Sok sikert!

2016. okt. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!