Kezdőoldal » Utazás » Európa » Idén volt már valaki Németorsz...

Idén volt már valaki Németországban? Ha igen, akkor hogy érezted ott magad?

Figyelt kérdés
Nem kérek politizáló választ!

2016. okt. 28. 14:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mivel itt elek ezert persze :)


Nagyon jol erzem magam, koszi.

2016. okt. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az Ön válaszát!
2016. okt. 28. 15:11
 3/15 anonim ***** válasza:
Egyebkent mire vagy kivancsi konkretan?
2016. okt. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Arra kíváncsi,hogy a migránsok mennyire vannak jelen.Meg,hogy amit a TV-ben lát,hogy terror készültség stb ezt mennyire érzik az ott élők...Legalábbis én erre kérdeznék rá a helyében...
2016. okt. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%
4. Semennyire nincs jelen. Legfeljebb a médiában hallanak róla, de nem olyan hazugságokat, mint nálunk.
2016. okt. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%

" a migránsok mennyire vannak jelen"


En Münchenben elek, ez mindig multikulti varos volt, 10 eve is meg most is. Itt nem lepodik meg az ember ha lat az utcan egy negert vagy egy arabot, azt meg plane nem tudja eldonteni hogy mult heten jott vagy mar itt szuletett. De nincs semmi olyasmi, amit a magyar kiralyi media sugall, nem tombolnak az utcan a menekultek, beke es nyugalom van.


Terrorveszely meg mindig volt, es mindig lesz, ez nyugaton nem szokatlan.

2016. okt. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Voltam kétszeri is, mind kétszer jól éreztem magam, bár első alkalommal eléggé esős volt sajnos az időjárás, de akkor mondjuk dolgozni mentem, így annyira nem zavart.
2016. okt. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

MAjdnem 30 éve élek itt, és az idén is ugyanúgy érzrm magam, mint eddig bármikor.


A migránsokból meg nem sok tünik fel - eddig is volt sok szemmel láthatóan külföldi, most sem feltünöen több, látni meg nem lehet rajtuk, hogy mióta vannak itt. Az meg csak a magyar médiában létezik, hogy itt balhéznak, meg terrorban tartják az embereket.

2016. okt. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%
Utolso, ne erolkodj, itthon sajnos ugyis hamar megmagyarazzak neked, hogy te mar pedig epp egy hirhedt no-go zona kozeperol irsz, mert nem mersz kilepni a hazbol miota a korulotted tombolo sharia rendorseg szuzlanyokat ol Munchen foteren a reszketo nemet rendorseg altal ellenorzott teruleten :"D.
2016. okt. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

7-es felhasználó!


Magyarországon élsz?

2016. okt. 28. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!