Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyire változott meg és...

Mennyire változott meg és mennyire fog még változni az élet Németországban?

Figyelt kérdés

Gimi alatt voltam kinn cserediák programmal 2 hetet és beleszerettem. Azóta sem éreztem magam sehol annyira jól, mint ott kinn és akkor eldöntöttem, hogy kinn szeretnék élni vagy, ha leehtőségem adódik egyszer az életben még mindenképp visszamegyek egy hosszabb időszakra. Ennek 10 éve már és ugye az idő mellett a menekültek, terror cselekmények is kihatottak az ország hangulatára, de kívülről csak azt hallom, amit média nyom egyik-másik oldalról.


Nektek mi a véleményetek egy közepes méretű vagy egy nagyobb német városban, milyen lehet a közhangulat mostanában és pl szerintetek mi várható 4 év múlva? Csalódnék vajon?


2016. okt. 9. 11:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Túl sok M1-et nèzel.
2016. okt. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

megfolyósodik az agyad, ha nem szoksz le a közszolgálati adókról.

Utazz helyette!

2016. okt. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem nézk M1-et, sőt semmit, ami körükbe tartozik. Épp ezért kérdezek, mert, mint írtam tudom, hogy a média szélsőséges képet mutat. Azt azonban minden csatorna egyformán mutatja, hogy van gond most az országban poltikailag a menekült ügy kezelése miatt, ami nyilván kihat valamennyire az emberekre. Na ennek a szintjére, a közhangulatra lennék én kíváncsi, pontosan azért mert nem az M1 vagy a Hír tv alapján szeretném megítélni.
2016. okt. 9. 11:22
 4/12 anonim ***** válasza:
Más egy kéthetes utazás és más ott élni. Meg kell tapasztalnod, aztán meglátod.
2016. okt. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírás és a pocsék fogalmazás miatt, a migréntől ki sem látok a fejemből. :)
2016. okt. 9. 11:23
 6/12 Shai-Hulud ***** válasza:
Téged is a migrének gyötörnek? :-D
2016. okt. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ha csak a migrének gyötörnének..
2016. okt. 9. 11:34
 8/12 anonim ***** válasza:
43%
Milyen kar hogy ez a kerdes is csak azert szuletett meg hogy lehessen itt migracsozni alatta egyet.....
2016. okt. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ugyan olyan, mint ezelőtt volt. Csak anyagilag lett rosszabb. A kint élő rokonaimtól tudom. De legtöbbjük nem is lát migránsot. A jövőbe pedig senki nem lát.
2016. okt. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
Semennyire nem változott meg, viszont ettől függetlenül lehet, hogy csalódni fogsz. Két hét alatt nehéz kiismerni egy országot, pláne kvázi turistaként. Rengeteg bosszantó dolog van Németországban a mindennapokban. Ettől még persze alapvetően egy jó hely, de azért érdemes kicsit lejjebb vinni az elvárásokat.
2016. okt. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!