Kezdőoldal » Utazás » Európa » Repülőtéren iható a csapvíz?

Repülőtéren iható a csapvíz?

Figyelt kérdés

Lehet,hogy kissé vicces a kérdésem,de férjem 40.szülinapomra és karácsonyra meglepett egy berlini 3 napos kirándulással,ami már nagyon régi vágyam volt:)

Nemrég költöztünk új lakásba,szóval anyagilag most be kell osztani a dolgokat,feleslegesen nem tudjuk szórni a forintokat,eurókat.

Sajnos már tapasztaltam,hogy a reptéren egy kis fél literes víz is két euróba kerül..Szóval arra gondoltam,hogy beviszek egy kis műanyag palackot és a mosdóban megtöltöm vízzel.

Iható?

Mintha már láttam volna korábban,hogy mások is így csinálják.

Nem akarom gyomorfájással kezdeni ezt a 3 napot,nyilván annyit nem ér pár euró,de ahogy írtam,most nem is "szórhatjuk"


2016. dec. 4. 00:34
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 A kérdező kommentje:
Természetesen a pesti reptérre gondoltam!
2016. dec. 4. 00:35
 2/69 anonim ***** válasza:
100%
Persze, iható, de kissé langyos.
2016. dec. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lenne iható akkor érdekes lenne ha ezt nem jeleznék valahogy. Meg a vezetékes víz MO-n mindenhol iható, főleg egy reptéren.
2016. dec. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
59%
Nyilván iható, de amúgy alig több, mint egy óra az út, tehát szomjan halni semmiképp nem fogsz.
2016. dec. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
55%
Atyaég... Ilyen buta kérdést. Nem Indiában vagyunk! Naná, hogy iható!
2016. dec. 4. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
34%
A kapuknal vannak automatak, ott egy euro a sima szentkiralyi. Sosem ertettem azokat, akik bar fapadossal, de repulnek, szallasra, jegyekre, repjegyre kiadnak x ezer forintokat, de az 1-2 euros vizen kezdenek sporolni, es szinte rohannak a mosdoba a biztonsagi ellenorzes utan a palackjaikkal. Persze, nem kell ott enni 5 ezer forintert kis szendvicset a food courtban, de szerintem nem 1 euronal fog kezdodni a megtakaritas vagy a nyereseges utazas.
2016. dec. 4. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
100%
Idehaza bárhol megihatod nem lesz bajod (ok, vannak ahol nem a legjobbak) külföldön (bár Berlin nem hinném hogy ilyen hely) inkább palackos víz. Pl ha brazilba mennétek, indiába vagy délafrikába akkor ott jobb kihagyni a csapvizet.
2016. dec. 4. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
42%
persze hogy iható, én is onnan szoktam szerezni
2016. dec. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
37%
Édes jó Istenem, ez ám a xarragas. ... Ha nincs 2 eurod a vízre, tán nem kellene utazni
2016. dec. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
93%

Persze, hogy iható, ne beszélj már zöldeket.


Az mondjuk nem kizárt, hogy szabályozva van a hőfok, és csak langyos víz folyik... Ilyennel sok helyen találkozni - nyilván nem véletlenül.

2016. dec. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!