Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bécsbe mennyi pénzt érdemes...

Bécsbe mennyi pénzt érdemes vinni?

Figyelt kérdés

1 napra megyünk, megnézzük Bécsben a forgatagot, és nem tudom mennyi pénzt kellene vinnem.


Nem akarok semmi nagyobb dolgot vásárolni, inkább csak innék 1-2 puncsot, meg max 1 süti vagy egy wurst, de tényleg nem több.


Nem vagyok az a pénzszóró típus. Csak a forgatagba mennyit érdemes vinni?


én 30€-t gondoltam.


2016. dec. 11. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy puncs vagy leves 6 EUR körül van. Vonaljegy: 2.20 EUR (át lehet vele szállni), napijegy 7.60 EUR. Amit leírtál kijön 30 EUR-ból. Ha a családtagoknak néhány apró ajándékot veszel, inkább 50-et ajánlok.
2016. dec. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ez csak költőpénz, nem veszek senkinek semmit sem, csak arra van, hogyha megkívánok egy sütit /wurstot/puncsot akkor tudjak venni.


Tehát akk ennyi elég lesz.

2016. dec. 11. 14:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Sose értem ezeket a kérdéseket. Minek kicentizni a pénzt? Vigyél annyit, amennyi van (észszerű keretek között), és vidd a bankkártyádat is.
2016. dec. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát igen... mi van, ha meglátsz 50 €-ért valamit, aminek nem tudsz ellenállni és csak ott csorgatod a nyálad, meg vered a fejed a falba... És ha történik valami, váratlan kiadásod van? Nálam mindig van itthon párszáz euro ilyen kirándulásokra és viszek bankkártyát is.
2016. dec. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én inkább arra gondolnék,higy bármikor bármi történhet és ott kell töltenem 1-2 napot. Akkor elég ciki,ha csak 30 euró van nálad. Minimum 100at elvinnék. Nem kell mindet elkölteni,haza is lehet hozni a pénzt.
2016. dec. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!