Kezdőoldal » Utazás » Európa » Svájcba vagy Norvégiába lenne...

Svájcba vagy Norvégiába lenne jobb kiköltözni?

Figyelt kérdés
2016. dec. 25. 01:22
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy mit szerettél volna leérni a válaszoddal, de értékelem, hogy próbálkozol :)
2017. febr. 5. 12:30
 12/15 anonim ***** válasza:

Svájc időjárása sokkal barátibb mint Norvégiáé.

Mindkettőben tombol a jólét - annak aki dolgozik.

Norvégiában irdatlanok a lakásárak (bérletek) és D-szám nélkül nem is nagyon tudsz kivenni lakást. A D-számhoz meg munkaszerződés kell. Munkaszerződést nehéz kapni norvég tudás és lakcím nélkül... a kör bezárult...

2017. febr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Markobardos válasza:

Nos, én lusta voltam elolvasni a többi kommentet, de itt van egy ok, amiért NE költözz Svájcba!

Van kutyád? Svájcban le kell tenned egy kötelező vizsgát kutyatartásra, ami nagyon drága. egy kutyai is vagy 1-2 millióba kerül (minimum) ezen felül nem lehet 6 óránál tovább a házba zárva, mert nagyon megbüntetnek.


Viszont! Ha esetleg kitör a háború, ott biztonságban leszel ;)


Norvégi ellenben irtózatosan szép hely! Japán és Norvégia a két kedvenc országom. Norvégia egy nagyon különleges ország. ha szeretsz kirándulni az a te világod lenne! Nézegettem képeket neten róla, hát olyan helyek vannak ott, hogy majdnem hátradűltem a székben!

:)

2017. márc. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én ma autóztam végig az Atlantic Road-on...

Elképesztő, lenyűgöző, zseniális!

Mondjuk az 560-Ft-s benzin kijózanít, pláne ha tudom, hogy a világ egyik olajnagyhatalmában tankoltam...

2017. márc. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

# 13 Régi a kérdés de ez úgy hülyeség ahogy van :D

Lehet valahol le van írva ilyen szabály de nem piszkálnak érte tudom mert szüleim 3 éve kint élnek sg kantonban.

2019. febr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!