Kezdőoldal » Utazás » Európa » Aki járt már Aarhusban: mi a...

Aki járt már Aarhusban: mi a véleményed a városról?

Figyelt kérdés

Milyen a közlekedése? Milyen benyomásokat szereztnél a helyről? Milyen a hangulata?


Bármilyen információ/benyomás/vélemény érdekel.



2016. dec. 28. 16:16
 1/2 anonim válasza:

Nyáron voltam Dániában barátaimmal és egy napot voltunk AArhusban. A Közlekesésről annyit (bár mi kocsival voltunk), hogy buszok vannak, (én villamost vagy mást nem láttam) és minden megközelíthető. A város tiszta és pedáns, vannak szép parkok és az éjszakai élet is a helyiek elmondása szerint nagy, bár mi nem maradtunk éjszakára. Látnivalók közül: Van ott egy nagy kupolás tropikáriumszerűség (csak nem állatokkal, jellemzően inkább növényekkel), és egy Den Gamble By nevű skanzen ami elég jól megvan csinálva és azt is érdemes megnézni. A belépés az első helyre ingyenes volt az utóbbi viszont sajnos elég drága. Ja egyébként maga a város is mint egész Dánia drága.

Remélem tudtam segíteni.

Tanulni mész?

2017. jan. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönet az infókért!

Nem, igazából szeretnék majd ott lakni, alapos felkészülés után. A hely hangulata, az emberek viselkedése, udvariassága vagy hidegsége az, amit egy útikönyv nem tud átadni, ezekre vagyok a leginkább kíváncsi :-)

2017. jan. 3. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!