Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lux Express buszokkal van...

Lux Express buszokkal van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Tavasszal mennék a Baltikumra és a Lux Express nevű busztársaságnak vannak járatai Varsó-Vilnius-Riga-Tallinn között elég jó áron. Utazott már velük valaki? Érdemes előre lefoglalni és megvenni a jegyet vagy ráér ott a helyszínen? Esetleg a vonat gyorsabb/olcsóbb közlekedési eszköz a balti térségben?

2017. jan. 4. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha visszaolvasol, tapasztalod majd hogy csupa jót írtunk róla.

Te magad írod, hogy találtál jó áron jegyeket. Akkor valószínűleg láttad, hogy néhány ezer forintért visznek el országokon át. Ha ilyen jegyet - ráadásul akciósat - találsz, ugyan mi okod lenne várni arra, hogy a helyszínen majd esetleg tele legyen a busz?

Ha jó áron van egy korrekt busztársaság, miért következik belőle, hogy az egyébként lomha és nem olcsó vonattársaságok jobbak lennének?

2017. jan. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én Budapest-Krakkó viszonylatban teszteltem, ugyanolyan jó mint az Eurolines, csak a jegyárakat valami algoritmus mozgatja és emiatt naponta más lehet egy adott járatra kiírva, kb mint a repülőjegyek esetében.
2017. jan. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bár alapvetően vonattal szeretek utazni a Baltikumban általában a busz a nyerő, mert nagy általánosságban ritka a vonatközlekedés.
2017. jan. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokat utaztam vele Tallinn, Riga, Vilnius és Szentpétervár között, és nagyon meg voltam vele elégedve. Minél elôbb vedd meg a jegyet, mert feljebb fog menni az ára. Nem az összesen ugyan, de sok buszon van táblagép, úgyhogy azzal lehet szöszölni útközben, sok viszonylag új film megvan nekik, meg a térképen tudod nézni, hol tartotok és ilyesmik. És konnektor is van minden buszon!
2017. jan. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Leifur ***** válasza:

Szia!

Én utaztam a Lux Express-nél elvileg "alacsonyabb" minőséget biztosító cég járatával többször is a Baltikumban Riga és Tallinn között és teljesen rendben volt minden. Az utazás gyors, kényelmes és a wc is nyitva van, kulturáltan kitakarítva.

A Lux Express az általam leírtnál elvileg magasabb színvonalúnak van mindenhol leírva. Egy lett ismerősöm pedig rendszeresen a Lux Expressel utazott Tallinn és Riga között, mikor Észtországban tanult, mindig dicsérte.

2017. jan. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!