Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tudnátok segíteni abban, hogy...

Tudnátok segíteni abban, hogy mit, hogyan, merre kéne csinálni? Norvégia

Figyelt kérdés

Miután befejeztem tanulmányaimat (egyetem) szeretnék kiutazni Norvégiába. Nagyon szimpatikus ország. Már egy ideje nézegettem róla dolgokat. Angolul viszonylag jól beszélek. A norvég nyelv izgalmasan hangzik számomra. Szeretném megtanulni. Hogyan tudnék kijutni oda? Hova lenne érdemes menni? Ha esetleg nagyon kevés infót adtam volna, csak írjatok és próbálok válaszolni. Tapasztalatlan vagyok még az ilyen dolgokban. Előre is köszönöm a segítséget.

17/F



2017. jan. 5. 00:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj ki önkénteskedni az EVS-sel például.
2017. jan. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Amire elvégzed az iskoláidat, addig Norvégia már muszlim lesz. Akkor majd csak úgy gyere, ha az arcod bizonyos fokig füstös...
2017. jan. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak szólok, hogy 10:57-es válaszoló erősen rasszista + tapló + buta és undorító hozzászólása erősen sért minden emberi és erkölcsi elvet.
2017. jan. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Norvégia muszlim lakosságának aránya kb. Szlovénia szintén van. És én nem igazán hallok arról, hogy Szlovéniát elárasztják a muszlimok :D
2017. jan. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!