Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha külföldre utaztok, akkor...

Ha külföldre utaztok, akkor ti hogy szoktatok rá felkészülni?

Figyelt kérdés
2017. jan. 5. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Havi minimum 4-6-szor repulok, szoval ha mindig tervezgetnek, meg keszulnek egy nagy keszules lenne az eletem par szabadabb nappal megtuzdelve. Szoval, nalam kb. ugy mukodik, hogy elozo nap ruhak borondbe bedobal, legszuksegesebb dolgok meg egy kisebb taskaba, aztan lecsekkolom hanykor megy busz (szerencsere kozel lakom a repteri buszhoz), es kb. ennyi volt a keszulodes.
2017. jan. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mondjuk előre eltervezed miket nézel meg? Gyűjtesz róla infókat, hogy mi mennyibe kerül, stb? Foglalsz szállást?
2017. jan. 5. 12:17
 3/6 anonim ***** válasza:

En felkészülös típus vagyok, mindegy hova megyek átgondolom mit kell elötte elintéznem.


Nyaralás a legbonyodalmasabb, mert ott nem akarok gyógyszer, meg sampon után szaladgálni.

A nyaralást átgondoljuk mennyit költenénk rá, és megnézzük a lehetöségeket. Lefoglaljuk, és indulás elött 2 héttel elkezdem össze szedni a cuccainkat és kikészíteni egy szekrényre. 2 gyereknek mindig sok cucca van. Majd 1 nappal az utazás elött átnézem a listát és bepakolok.


Város nézö turát úgy szervezek meg, hogy miután meg van a város mit akarunk megnézni, megnézzük mivel jutunk oda, mennyibe kerülnek a szállások. és a helyi tömegközlekedés, és belépöket a netröl nézzük meg...

2017. jan. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szállást foglalok. Utazást megtervezem, vagy repjegy foglalás, vagy autóval útvonal megnézése.

Ha munka, akkor megnézem térképen, hogy hol lesz a megbeszélés, olyan szállást foglalok, ami közel van hozzá.

Ha kirándulás, akkor megnézem neten, milyen látnivalók vannak.

Megnézem a közlekedést, van-e metró. Milyen messze van a reptér a szállástól, hogyan lehet odajutni.

Kötök biztosítást.

2017. jan. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Még 4-eshez kiegészítés:

A cuccaim összekészítése nem okoz gondot, sokat utaztam már. Ha korán kell indulni, akkor előző este összepakolok. Ha nem kell korán, akkor az indulás előtt pakolom össze a cuccomat.

2017. jan. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is évente 5-6x legalább repülök és többször autóval is megyünk... a készülődés abból áll, hogy előző nap kitakarítom a lakást, kikészítek minden macskákkal kapcsolatos cuccot annak aki majd jön őket etetni/gondozni; leviszem a szemetet, kipakolom a hűtőből a cuccokat amik megromlanának, elpakolok a bőröndömbe
2017. jan. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!