Kezdőoldal » Utazás » Európa » Miért mennek az emberek csak...

Miért mennek az emberek csak anglia, franciaország, olaszország, németország es spanyolországba?

Figyelt kérdés
Soha nem értettem hogy ezek a helyek miért menők és hogy skandináviába, Oroszországba és kinába miért kevesen mennek.

2017. jan. 19. 18:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Skandinávia nem igazán érdekel. Oroszország szintúgy. Kínába viszont szívesen mennék, de túl drága. Jövő hónapban megyek Barcelonába 4napra kemény 80ezer ft-ot számolok és lehetne olcsóbb, de Barcelonába kb lehetetlen

couchsurfingel szállást találni. Kínába csak a jegy kb 190...

2017. jan. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok és azért Finnországban 4 nap alatt 300 eurót plusz repjegy és szállás az nekem 85 ezer ft volt.

Van egy lány ismerősöm aki mindig ázsiában nyaral és az apjához megy ki.

Oroszországban nem voltam de az lesz a következő ahova elmegyek. Nyáron nagyon szép idő van Sandináviában és nem zárkozottak az emberek és akivel szóba áltam az eléggé nyitott volt.

2017. jan. 20. 13:33
 13/17 anonim ***** válasza:
90%
300 eur +repjegy és szállás az hogy lehetett neked 85ezer ft?
2017. jan. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
300 euró az a költöpénz és plusz a még fizettem repjegyet és a szállást( kb. 85 ezer ft)
2017. jan. 20. 14:09
 15/17 anonim ***** válasza:
92%

Az rengeteg... 175ezer 4napra.


A jövőhavi barcelonai 3,5/4 napom.

Feljutni pestre, ki a reptérre majd utána vissza =13ezer

Repülő oda-vissza összesen 30ezer

Szállás 1km-re a parttól 3éjszaka 14ezer

Közlekedés barcelonán belül az ott tartózkodás alatt kb 3ezer

Belépők + étel 20-25 max 30ezer. Tehát 80-90-ből jön ki a 4nap.

2017. jan. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
74%

175k 4 napra, anyu pénzéből nem sok, de azért egy havi nettó magyar átlagbér. Ennyiből két főre kijön tíz nap Görögország repjeggyel, szállással.


Én tényleg sokat utazom, évi 9-10 külföldi út megvan az üzletieket nem számítva, de teljesen érthető, hogy miért a felsorolt országokba utaznak leginkább az emberek. Évi egyszer 7-14 napjuk van pihenni, ennél többet anyagiakban sem engedhetnek meg maguknak. Ezekben az országokban nyáron kiszámíthatóan száraz az időjárás a partmenti szakaszokon, nem kell esőben dagasztani a sarat, jól kiépített infrastruktúra van, van tenger, étterem, városnézési lehetőség meg múzeum egy helyen.


Én idén nyáron Albániába utazom meg egy nagyobb Kelet-Európa túrára Ukrajna-Moldova-Transznisztria-Románia vonalon, de nem vállalnék be ilyesmit, ha előtte nem utaztam volna csomó másik helyre. Ne nézz le azért másokat, mert a szüleid befizettek egy útra, ami egy valamivel kevésbé látogatott, de éppúgy hóttkommersz és biztonságos országba szólt.

2017. jan. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Őszintén én sem értem. Az, hogy Skandináviában hideg van, az szerintem csak egy kifogás. Télen valóban hideg van, de nyáron kellemes meleg van, ritka a hőség ott. De mindenki mindig azt válaszolja, hogy azért nem mennek oda, mert hideg van. Nyáron voltam Svédországban, nem is volt hideg. Mikor elmeséltem egy volt iskolatársamnak, azt mondta, biztos hideg volt ott. Mire én: Nyáron??? :D


Én Angliába azért nem mennék, mert iszonyú sokan vannak ott. 5 óra után mindenki megy haza a munkából, ilyenkor már tömve vannak a metrók! Ilyet is tapasztaltam.

Olaszo.-ba vagy Spanyolo.-ba szívesen mennék, de nyáron olyan meleg van, hogy azt nem bírnám ki. Hidegtűrő típus vagyok. A másik két országba meg inkább turistáskodnék.

2017. febr. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!