Kezdőoldal » Utazás » Európa » 12 órás autóút alatt mit...

12 órás autóút alatt mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Nyilván viszek zenét meg beszélgetünk de 12 órára ez kevés, filmet sajnos nem tudok nézni mert ha nem szinte egész idő alatt az ablakon nézek ki nagyon gyorsan rosszul leszek (a Deadalon-t meg valami idióta vénykötelessé tette) szóval olyan dolog kellene ami közben ki tudok nézni az ablakon hogy ne rókázzam össze magam :D
2017. jan. 20. 09:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Aludj. Pihenj. Nézz ki az ablakon. Figyeld a tájat. Kövesd térképen, hol jártok. Fordítsd le a feliratokat. Nézd meg mit csinálnak a melletted elhaladó autósok. Beszélgessetek. Játsszatok. Egyél. Igyál.
2017. jan. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Fotózni lehet fogok. Az alvással az a baj hogy mikor felébredek cefetebbül vagyok mint előtte :D
2017. jan. 20. 10:17
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
B6 vitamin is csökkenti némileg a hányingert.
2017. jan. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
9%

Érdekes, hogy az olvasás eszedbe sem jutott.

Tudod a mi családunkban mindenki olvas és tesz valamit a szabadidejében, hogy okosabbá váljon.

Igaz, mi okosabbá is váltunk, mint az a színvonal, amit megjelenítesz.

A butaság és a rosszullét nem kifogás.

2017. jan. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mi beszélgetni szoktunk. Már csak azért is, mert aki vezet, annak jó ha beszélnek hozzá hosszú út alatt, nehogy elaludjon.

Közben ha kell neten vagy máshol megnézem, ami szükséges.

Tervezgetjük, hogy mit fogunk csinálni ott, ahova megyünk. Ha munka, akkor felkészülünk. Ha nyaralás, akkor megbeszéljük, hogy majd melyik nap mit kéne megnézni.

De olyan is volt, hogy bealudtam :)

Persze időnként megállunk pihenni.

2017. jan. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#4-es, otthon, vagy ha valahol várnom kell buszra, időpontra, sokat olvasok, főleg fantasyt és orvosi krimiket, de mint mondtam ha csak nem szerzek rosszullét elleni gyógyszert 3 oldal után összehányom magam, de köszönöm hogy csak mert nem említettem az olvasást (főleg az előbbi okból) máris egyetlen feltételezett tényező alapján felsőbbrendűnek érzed magad a "színvonalam"-nál és egyből butának nevezel csak mert nem szeretnék rosszul lenni hogy az egoista szintedhez megfeleljek.

Egyébként általában azoktól látom a legnagyobb baromságokat akik annyival felsőbbrendűnek gondolják magukat.

Az út nagy része beszélgetés lesz valószínűleg, de lehet viszek akár hangoskönyvet vagy standup comedy felvételt amit lehet hallgatni de mégsem zene )

2017. jan. 20. 12:30
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
A 4-es kissé agyatlan.. hozza az oldal színvonalát. :)
2017. jan. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%
Jaj, 4-es, mégsem váltál okosabbá, sőt, a hozzászólásod alapján néhány dologban kifejezetten tudatlan vagy.
2017. jan. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
én vezetni szoktam :) az leköt nagyjából..
2017. jan. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hangoskönyv!
2017. jan. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!