Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennétek e a nyáron Törökorszá...

Mennétek e a nyáron Törökországba?

Figyelt kérdés
Tavaly egy nagyon kedvező előfoglalási akció keretén belül lefoglaltunk egy utat Törökországba idén nyárra, Antalyába pontosabban. A repülő közvetlen ott fog leszállni. Több robbantás is történt, de nem Antalya közelében. Ti el mernétek indulni? Egy 6 évest is viszünk magunkkal.

2017. jan. 20. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Az életed kérdéseiben neked kell választ hoznod. Teljesen mindegy, más leugrana-e egy hídról, ha te másképp látod.

Személyes véleményem szerint a világ elég nagy és rengeteg jó helyre lehet elmenni. Ha valahol lőnek, robbantanak vagy bizonytalanság van, akkor szerencsére azt el lehet kerülni.

Szerintem kutyaszorítóban vagy, mert nem gondolkodtál amikor befizettél. Nem gondoltál sem a gyerekre, sem másra.

Viselned kell a döntésed következményeit.

2017. jan. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Olyan sok hely van, hogy én biztosan találnék mást, aminél nincs esélye ilyen veszélynek.
2017. jan. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
En mennek (megyek is, mert ott elek felig :')), fokepp azert, mert az ilyen szallodak x kilometerre vannak mindentol, tehat vagy te meg a tenger meg a kiszolgalas. Eleg keves az eselye, hogy majd pont a ti szallodatokba vagy barmelyik masikba menjen egy idiota beepulni pincerfiunak, hogy aztan robbantgasson. Torokorszag eleg nagy orszag, amikor Isztambulban tortenik valami, te ahhoz Magyarorszagon kozelebb vagy, mint Torokorszag egyes teruletein lennel. Megsem felsz gondolom Szegeden (vagy akarhol) a torok katonai puccstol :D.
2017. jan. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem mennék.
2017. jan. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves 1 válaszoló! Amikor kifizettem, nem ez volt a helyzet mint most. És pont a gyerek miatt kérdéses a dolog. De köszi, hogy ilyen okos vagy.
2017. jan. 20. 16:46
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyébként még a kedves elsőnek irom, hogy pontosan hogy gondolkodtunk, mert az összeg visszajár ha visszamondom.
2017. jan. 20. 16:48
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező! Te mit válaszolnál hasonló kérdésre?


"Több robbantás is történt, de nem Antalya közelében"


Több cápatámadás történt, de nem a strand közelében ahová megyek,

hanem a szomszéd strandon.

2017. jan. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Én mennék, de nekem nincs gyerekem szóval a helyzetedbe nem igazán tudnám beleélni magam. Az okom igazán egyszerű az utazás mellett.

Nagyobb esélye van, hogy elüt egy autó mikor lesétálok a 10percre lévő boltba, mint hogy pont ott pont akkor robbantanak. Bárhol meghalhatunk. Eddig lehetett félni,hogy volt 1-2 robbantás olyan helyen ahova szívesen mennél, de jelenleg bárhol lehet robbantás ahol több ember van egy helyen, tehát ha kilépsz az ajtón már nem csak gázolásban, rablásban egyéb átlag dolgokban halhatsz meg, hanem terror támadásban is.

2017. jan. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Zill válasza:

Nekem nincs gyerekem én csak a magam nevében tudok nyilatkozni. Ha ez egy szállodás, nyaralós rész, elkülönülve, akkor úgy gondolom biztonságos. Törökországban nem a turisták az elsődleges célpontok. Viszont Isztambult és Ankarát meg az ilyen nagyobb városokat elkerülném. Én személy szerint egy kis településen voltam Törökországban, a világ vége után kettővel, ott teljes biztonságban éreztem magam.

Érdeklődj a nagykövetségen, h mennyire biztonságos Antalya. Amúgy ha van lehetőség máshová utaznod akkor utazz máshová, nem jó aggodalommal tölteni a pihenést, hisz nyilván aggódnál akkor is ha nem történik semmi és ez így nem igazi kikapcsolódás.

2017. jan. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!

Hogy döntöttetek?

Én úgy gondolom hogy a tengerparti üdülőövezetek biztonságosak. Oda Isztambul 700 km és Szíria is 1000 km kb.

2017. ápr. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!