Kezdőoldal » Utazás » Európa » Anyukámat szeretném elvinni...

Anyukámat szeretném elvinni nyaralni egy hétre júniusban, kb.350ezer forintom lenne rá. Tudtok esetleg ajánlani valami jó kis nyaralóhelyet?

Figyelt kérdés

[link]

Mit gondoltok erről az ajánlatról,érdemes vele foglalkozni? Köszi előre is ;)



2017. jan. 27. 06:18
 1/6 anonim válasza:
22%
Nem bírom megemészteni, hogy embereknek van 350 ezer forintjuk ilyenre, ötletük meg semmi.
2017. jan. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Kerdesed kb olyan szintű,hogy éhes vagyok,van 3500forintom tudtok esetleg ajanlani valami jó kis kaját?
2017. jan. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

Szerencsére pontosan tudjuk, hogy te és anyukád mit szerettek...

Most ha azt mondom, hogy szerintem a tengerparton feküdni unalmas, és én inkább városnéző túrára mennék, akkor azzal ki vagy segítve?

2017. jan. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Neked kellene a saját életed kérdéseire választ találnod.

A helyedben sokat gugliznék, és elfelejteném ezeket a készre csinált ajánlatokat. Tudod túlárazottak, és nem olyanok, mint amit te szeretnél.

Nézz del valamelyik repjegy keresőre, nézz ki valami klassz repjegyet. Aztán amikor úgy érzed, az kell neked, keress hozzá szállást.

Június még messze van, március áprilisig várj a vásárlással.

Ajánlott oldalak: skyscanner, azair.eu, trivago...

2017. jan. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kései Sirató ***** válasza:

HA nem beszélsz idegen nyelvet, és anyukád se, akkor érdemes utazási irodák ajánlataiból válogatni. Mint pl a fenti..


Ha beszélsz angolul, érdemesebb neked megszervezned, külön szállást foglalnod és repülőjegyet, de ha nem akarsz ezzel bajlódni , akkor is ott van és kényelmesebb egy utazási iroda.


Ne felejtsd el a biztosítást! Jó utazást!

2017. jan. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
88%
Nem tudom miért van ennyi fikázás ezen az oldalon, de a gyakorikerdesek.hu NEM erről szól! Hanem, hogy értelmes választ adj. A kérdésre válaszolva pedig, akár belföldön, vagy külföldön gondolkodsz, érdemes a te esetedben kb 280-300.000 Ft körül gondolkodni, mert ha van valami, (legyen az büntetés, vagy akármi) akkor biztosan beleférjen a kb 350E-be. Én speciel sokszor jártam úgy, hogy sokkal többet költöttem, mint szerettem volna, mert van hogy megtetszik egy souvenir, hajókirándulás, étterem, vagy ilyesmi, és a sok kicsiből egy nagy lesz a végén. Amit linkeltél, abba nincs benne a költőpénz, biztosítás, idegenforgalmi adó, meg az ilyen egyéb kis kiadások, ami egy ilyen helyen nem olcsó. Nos most hogy belefér-e a keretbe, azt így hirtelen nem tudom, de mivel ez egy utazási iroda, szerintem érdeklődjétek meg PONTOSAN, és mindenképpen számoljatok több pénzzel, mert bármi apróságok közbejöhetnek.
2017. jan. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!