Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova érdemesebb menni Horvátor...

Hova érdemesebb menni Horvátországba vagy Bulgáriába?

Figyelt kérdés

Véleményekre vagyok kíváncsi, tengerpart, árak, utazás stb.

Busszal mennénk, repülni nem szeretnék!


2017. jan. 27. 12:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
A horvát rész minden tekintetben szebb....sokkal...
2017. jan. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Azt neked kellene tudnod, hogy a sziklás és drága tengerpartot szereted, vagy a homokos és olcsóbbat.

A közelebbit, vagy a távolabbit.

Nem mondanám, hogy bármelyik is szebb lenne, bár néha filozófiai viták késhegyre mennek itt arról, a nagyon kék tenger szebb-e, vagy a szürkéskék.

Szerintem Bulgária egyébként verhetetlen, Horvátország meg szép.

2017. jan. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%

Nem is értem, hogy hogyan lehet összehasonlítani egy eleve Fekete tengert, egy kék Adriával?!

Ezen nem is lehet vitázni.

2017. jan. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

A horvát tengerpart szebb, de drágább, ahogy előttem is írták.

Bulgáriának a tengerpartja teljesen jellegtelen, az ország belső területe sokkal szebb és izgalmasabb.

2017. jan. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Kései Sirató ***** válasza:

Bulgária olcsóbb, Horvátország szebb. Csak a homokos part miatt nem kell Bulgáriába menned, helyenként találsz Horvátországban is..

Nézz képeket mind2ről, aztán válaszd ki, amelyik jobban tetszik!

2017. jan. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%

"Bulgária olcsóbb"


Leszámítva azt az igen apró különbséget, hogy a Fekete tengerig 2x többet kell autózni, mint az Adriáig!!

Azért egy nyaralásnál nem éppen elhanyagolható szempont ez sem időben, sem távolságban, sem anyagiakban.

2017. jan. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
Utolsó: a kérdező busszal menne, így az úti költségben nem nagyon lenne különbség.
2017. jan. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
63%
Szerintem Bulgária jobb hely, igen árak szempontjábol pedig igen olcsónak mondható. Tavaly is voltunk idén is menni fogunk nekünk a kedvencünk, Horvátországba is voltam de Bulgária jobban tetszett, az éjszakai élet is jobb. Nagyon ajanlom Nessebart, burgaszt, és Törökország is viszonylag közel van, szerintem oda is erdemes átmenni. (22L)
2017. febr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Áraktól sem kell félni hisz úgy kb. 50%-al olcsóbb mint Magyarország
2017. febr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#8. Tudnál nekem írni, hogy melyik része a legszebb Bulgáriának? Homokos rész mind? A Napospartot néztem meg Nessebart? Kettő közül melyiket ajánlanád? köszi
2017. febr. 2. 08:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!