Kezdőoldal » Utazás » Európa » 5nap Londonban? Eleg ennyi...

5nap Londonban? Eleg ennyi penzt atvaltanom?

Figyelt kérdés

A heten utazom ki Londonba. A repjegyem lefoglalva es fizetve.


S tudom buta kerdes ,de eleg ha arra az 5napra 100ezer Forintot valtok be?

Szallasert nem kell fizetnem.ismerosnel leszek.


Nagyon felek hogy mivel kint a busz is draga igy keves lesz a penz.


Eleg annyi?


2017. febr. 6. 17:28
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Tudom..az ismerost kellene megkerdeznem.de nem akarom h kinevessen :)
2017. febr. 6. 17:29
 2/12 anonim ***** válasza:
Magyarázd már el kérlek, hogy milyen okból nevetne ki. Talán gyogyós? Mert akkor lehet, hogy nem kéne nála laknod, azok vestélyesek.
2017. febr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
veszélyesek
2017. febr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én 300 fontból vígan el szoktam lenni, én is ismerősnél lakok. Közlekedés maximum napi 10 font.
2017. febr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A buszbérletet pontosan lehet tudni, hogy mennyi, a londoni közlekedési vállalat honlapján biztos fent van. Kb. 4 éve nekem 35 font volt egy hétre a buszbérlet metróval együtt, de nem emlékszem, hányas metrózónáig.


A többi meg attól függ, hová mész, milyen programok lesznek, kaját kell-e fizetned magadnak stb. 100 000Ft az több mint 300 font. Én havi kb. 300 fontból élek (mármint nem annyit keresek, hanem kb. annyit költök a lakbéren+rezsin kívül havonta), szóval nem tudom elképzelni, hogy 5 napra 300 font ne lenne elég.

2017. febr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Te nem hallottál még a bankkártyáról, erről a csodálatos plasztiklapról, amit csak odaadsz az eladónak, vagy bedugod az automatába és mindent megold?

Tényleg pénzváltóhoz jársz?????????

2017. febr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Te utolso degeneralt paraszt okostojas.

Azert van a valutavalto hogy kp.t valtsak. Es mivel kp.ban kapom a fizetesemet es ennyire visszamaradott kokorszaki tahot vagyok...igy igen kp.ban is fizetek es igy is valtom a kest.

Ennyi. A kerdesre viszont nem valaszoltal igyhogy lehet takarodni

2017. febr. 6. 18:41
 8/12 anonim ***** válasza:

Mindenképp legyen nálad készpénz, én egyszer megszívtam amikor egy éjjel nappaliban besz*rt a gépecskéjük, én meg rakodhattam vissza, mert aznap elköltöttem minden pénzem, az hagyján, hogy ciki volt, de aznap éhesen feküdtem le, mert nem volt más éjjel-nappali a közelben, a legközelebbi bankautomatáknál meg kétes alakok bandáztak, nőként meg nemnagyon ajánlott elindulni messzebbre automatát, vagy másik boltot keresni.


Hogy a kérdésre is válaszoljak, el lehet ott simán költeni ennyi pénzt, főleg turistaként az ember sokmindent ki akar próbálni, így jobb lenne, ha leírnád mit tervezel. Lesz-e kajád, ha nem, akkor hol tervezel enni, miket akarsz megnézni, kipríbálni, vasárolnál-e magadnak valamit, vagy hoznál-e haza szuvenírt...stb.

2017. febr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ismeroshoz megyek. Tehat a szallasra es kajara nem kell fizetnem.

A BigBent. Tower Bridge.t szeretnem megnezni foleg...inkabb setalni szeretnek.

Regebben voltam a Madame panoptikumban.az most nem vonz.

A LondonEye.ra mindenkepp felulok.

Es persze ha megkivanok valamit megveszem pl.kajaban.

Vasarolni nem terveztem..max aprosagot..de ruhat nem igazan.


Tomoren ennyi..


Igazibol nem turizmusert megyek...hanem..khm...maganelet :)

2017. febr. 6. 22:16
 10/12 anonim ***** válasza:
Tök fölösleges annyi készpénzt váltani, csak ha nem akarod tutira elkölteni, vagy a nyakadon marad, és válthatod vissza veszteséggel. Minimális összeg legyen csak nálad, mindenhol lehet kártyával fizetni.
2017. febr. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!