Kezdőoldal » Utazás » Európa » Az alábbi országok közül ti...

Az alábbi országok közül ti melyikbe mennétek ki egy teljes évre au-pairnek?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és egyetem előtt kimennék egy országba au-pairnek, ahol nyelvet is tanulnék és lehet hogy ott kezdeném el az egyetemet egy év múlva. Az alábbi országokban gondolkodom: Norvégia, Svédo., Hollandia, Belgium, Dánia, Svájc, Ausztria, Franciao és Olaszo. Ezek Európában. Elsősorban szeretnék itt maradni az EU-ban, de nagyon tetszik még Kanada és Új-Zéland, csak oda nyagyon nehéz még így is kijutni (au-pairnek).

Szóval a fentiek közül ti hova mennétek vagy ha nem ezekbe akkor mit javasoltok még? (Sok helyre közvetítenek, de mindenképp oda mennék ahol esetle tovább is tanulnék a család segítségével)



2017. febr. 18. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Hollandiába mennék.

A legtisztább gondolkodású, a leginkább egyenjogúságot tisztelő országnak gondolom.

2017. febr. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Franciat olaszt és Ausztriat sztem ne válaszd,ha van lehetőseged jobb orszagba menni.
2017. febr. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

2: te meyliket javasolnád? Ezek szerintedmiért "rossz" országok?

2017. febr. 18. 12:58
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Svájc Hollandia Belgium esetel Dánia.
2017. febr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hollandia.
2017. febr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Norvégia.
2017. febr. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Norvégia
2017. febr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szanovics válasza:
100%
Én au-pairkedtem Angliában, Franciaországban és Olaszországban. Jelenleg Dániában élek (nem au-pairként) Ha szeretnél egyetemre menni utána akkor Dániát javaslom, mert ingyenes az oktatás. Angliában is van lehetőség ingyenes tanulásra, ha tanulmányaid alatt maradsz a családnál. Én úgy tanultam Manchesterben. Mindenképp északi országot javasolnék.
2017. márc. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Belgium, vagy Hollandia :)
2017. aug. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!