Kezdőoldal » Utazás » Európa » Feladott pogyaszban lehet...

Feladott pogyaszban lehet ételt vinni?

Figyelt kérdés
A Wizzair-al fogok utazni es szeretnem tudni hogy lehetséges-e feladott pogyaszban ételt vinni?

2017. febr. 21. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

Mit értesz étel alatt?

Csoki? Pia? Üdítő? Vagy egy darab hús? Nem mindegy. :)

2017. febr. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pontosan sonkara es kolbaszra gondoltam :p
2017. febr. 21. 11:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Feladottban azt viszel amit akarsz. Kivéve, ha emberi hús, az nem elegáns. De ha nem veszik észre, azt is vihetsz.
2017. febr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
4%
Honnan jönnek ezek a kèrdèsek? Az emberek jelentős rèsze tènyleg ennyire èletkèptelen? Szomorù. Igen, ha olyan orszàgba mész, ahova nem tiltott a bevitel, oda viheted. Azt meg hogy hol mi tiltott, megnèzheted az interneten, ami előtt ülsz!
2017. febr. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha találtam volna az interneten pontos választ a kérdésemre akkor nem tettem volna fel itt, hogy egy ilyen ember válaszoljon! Koszonom szepen válaszod es a többieknek is! A jövőben megpróbálok en is ennyire rossz indulatu lenni, lehet akkor életképes leszek!
2017. febr. 21. 13:22
 6/10 anonim ***** válasza:
7%

Ha a szövegértelmezésben kicsit jobb lennél, ha lenne annyi kitartásod és szorgalmad, hogy egy általános iskola 5. osztály színvonalán elgondolkozz, visítva törölnéd a kérdésedet, de előtte egyesével kérnél tőlünk - átlagos emberektől - bocsánatot.

Tudod, a butaság gáááááz...

2017. febr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező, ne add fel, azért vannak még normális emberek is a gyakorin - én már találkoztam egy párral :-)

A 6-os nem tartozik közéjük - Ő mindig, mindenkibe belerúg,már komolyan sajnálom. Nagyon rossz élete lehet, hogy egy cseppnyi humor, jóindulat, emberszeretet nincs benne :-(


Amúgy a kérdésedre a válasz: az adott országnak, ahová beutazol - annak a szabályai a mérvadóak, hogy lehet-e vinni vagy sem és ha igen, akkor mit?

2017. febr. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hova mennél?
2017. febr. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

A 7-es válaszadónak üzenném, hogy az ember felel a tetteiért, és igenis felel azért, ha hülye maradt.

Mondjuk ez a kérdezőre is, és a hatosra is vonatkozik.

Egyúttal örülök neki, hogy hűséges követőmként tanácsokkal látja el a hozzá hasonló félkegyelműeket.

De valahol azt gondolom, a rossz szakmunkásképzés nem ment fel az alól, hogy az életben megálld a helyed.

Csóóóók.

2017. febr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem követlek - nem a Facebookon vagyunk :-)


Mindössze én is be szoktam nézni az Utazás rovatba és nem nehéz felismerni a "stílusod"-ról. mindenesetre már sokat fejlődtél, mert a barom és más egyéb szóhasználat most kimaradt a válaszodból... Talán azért, mert a kérdező most épp repülővel akar utazni, ami általad is preferált és nem autóbusszal, utazási irodával, stb.

2017. febr. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!