Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan találjak magamnak...

Maffiafia kérdése:

Hogyan találjak magamnak stoppolás utitátsat?

Figyelt kérdés

Szóval, 17 éves fiú vagyok, s egy jó ideje bennem van ez a vágy, hogy itt hagyni mindent. Fogni egy táskát, s amerre visz az út. A szabadság érzése, az hogy sosem tudod, mit hoz a holnap. Baj viszont az, hogy semmi tapasztalatom nincs ebben, s egyedül nekifogni meg nem túl bölcs.

Kérdésem az lenne, hogy hol találhatnék valakit, lehet fiú vagy lány, aki szívesen velem tartana, vagy akivel én vele tarthatnék? Az uticél szinte teljesen mindegy, a legfontosabb, hogy el.


Esetleg a ti tapasztalaitok ezzel kapcsolatban.



2017. márc. 4. 01:19
 1/4 anonim válasza:
88%

az országban szeretnél?

Mert kell hozzá útlevél, pénz!!!

DE lehetséges hogy rossz társaságba kerűlsz, még az is

hogy ellopnak , megvernek.

de ha 17 vagy nem kéne lealapozni az életed?

hogy ha hazatérsz lehessen munkád??!.. csak kérdezem nem akralak lebeszélni róla!

De a legfőbb h legyen pénzed!

és sok sok bátroságod!

2017. márc. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehetőleg külföldre. A kezdő tőke kb. 100-150e. Amit akarok az az, hogy itt hagyjak mindent egy jó időre, s csak járni a világot úgy ahogy a saját utcákban járok.
2017. márc. 4. 20:36
 3/4 anonim ***** válasza:

"A kezdő tőke kb. 100-150e. Amit akarok az az, hogy itt hagyjak mindent egy jó időre, s csak járni a világot"


100-150ezer Ft-ból??!

Nagyon naív gyerek vagy még...

2017. márc. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mindennévfoglalt1234 válasza:
Tetszik az ötlet!:D Énis tervezek a nyárra ilyesmit,egyelőre utitárs nélkül,18éves fiu vagyok.
2017. márc. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!