Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha egyedül készülnél nyaralni,...

Ha egyedül készülnél nyaralni, melyiket választanád? Horvátország v. Görögország?

Figyelt kérdés
2017. márc. 11. 09:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ mennyi pénz van, de a választás inkább Görögországra esne.
2017. márc. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
89%
Szerintem is Görög. A homokos tengerpartok jobban bejönnek. Meg nekem az valahogyan egzotikusabb
2017. márc. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Görögországban valamelyik kevésbé felkapott sziget.
2017. márc. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Görög :)
2017. márc. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha egyedül készülnék nyaralni, nem igazán érdekelne mások véleménye!

Amúgy mindkettő szép, csak éppen a görög tengerpart kétszer messzebb van, mint az Adria.

2017. márc. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Nekem pl horvat par ora, gorog 20
2017. márc. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én 2015-ben Horvátországban voltam.(Nagyobb,egészen pontosan 35 fős baráti társasággal - így fillérekből hoztuk ki a bérelt busz árát,valamint a szállást is) Rovinj-Pula-Medulin-Rijeka-Opatija (Medulinban a Kazela resortban volt a szállás,és a többi helyen 1-1 napot töltöttünk el.) Nekem tetszett,főleg Rovinj és Pula. Ha fontos a homokos tengerpart,van H.o-ban is. [link]


Idén Görögországba készülünk a szüleimmel,és a párommal,négyesben. Nekem hatalmas szerelmem Zakynthos,és Korfu,ennek ellenére most Sarti a cél.


Ha egyedül kéne mennem mindenképpen Horvátországot választanám,mert jóval közelebb van,és én már egy kicsit ismerem azt a környéket,ellenben Görögországgal,ami teljes mértékben ismeretlen számomra. Győr-Moson-Sopron megyei vagyok, Sarti tőlünk 1302 km, ellenben Medulin 589. Azért van különbség. :)

2017. márc. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
20 óra Görögországba? Emberek, ez nem a középkor, fillérekért elrepülök oda akár egy hétvégére.
2017. márc. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
8. Kozutrol beszeltem, igyanazzal a feltetellel szemleltem, elnezest. De amugy jah. Fent rovidebb
2017. márc. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valaki egyedül utazik, akkor pont nem fog kocsiba ülni, mert egyrészt nincs annyi csomagja, mint egy többfős társaságnak, másrészt anyagilag sem érné meg.
2017. márc. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!