Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátország-Görögország-i...

Horvátország-Görögország-i nyaralást tervezünk jövőre, tudtok Magyar tulajdonban lévő apartmanokat?

Figyelt kérdés
Nem nagyon tudunk idege nyelven beszélni és még nem voltunk tengerparti nyaraláson,így talán egyszerűbb lenne a helyfoglalás stb. Kisebb-nagyobb apartman is érdekelne mivel vagy 3an vagy 14en tervezzük az utazást.

2015. okt. 6. 07:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem tudok magyar tulajdonút, de az uatzási irodákban segítenek. Nagyon sok helyen vannak telepített idegenvezetők.


Illetve online foglaláshoz sem kell nyelvtudás.


Én sok nyelven beszélek, de jártam már úgy, hogy a szálláson nem beszéltek semmilyen nyelven, az anyanyelvükön kívül. Kiválóan el tudtunk kommunikálni. Ha muszáj volt jól jött a googlée maps.

2015. okt. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Rengeteg netes szálláskereső oldalt fogsz magyarul találni. Beütöd mikor mennél és hova, ők meg küldik a visszaigazolást, térképet, mindent amit kell.

Azt nem tudom, miért lenne jó egy magyar tulajdonú ingatlan, (amúgy a magyar köznév és kisbetű), mert Horvátországban épp az a jó, hogy kevesen beszélik a nyelvünket, míg a szállásadókban épp az a jó, ha azon kívül amikor fölveszed a kulcsot a megérkezéskor, és leadod a nyaralás végén, nem is látod őket.

2015. okt. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hogyan tudjátok ezt a két országot összehozni? Az egyik keletre van, a másik nyugatra. Inkább válasszátok ki valamelyiket, aztán majd legközelebb megnézitek a másikat.
2015. okt. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak nem pénzügyi vizsgálathoz gyújtesz új kuncsaftokat?
2015. okt. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Bocsi úgy értettem hogy a 2 ország közül az egyikbe mennénk még nem döntöttük el,a 4. hozzászóló pénzügyi vizsgálat??A magyar mint köznév kisbetű roppant érdekfeszítő
2015. okt. 6. 19:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok rosszul írtam nem a google maps-et használtuk kommunikálni, hanem a google translatet
2015. okt. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
[link] - mi velük mentünk. Nei Poriban pedig annyi a magyar, hogy majdnem nem is érzed magad külföldön ;)
2015. okt. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Grandtours es Apollon travel...mi veluk voltunk Gorogbe.
2015. okt. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. okt. 12. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!