Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik országot válasszam?

Melyik országot válasszam?

Figyelt kérdés

Jövőre szeretnék 10-12 napra valamelyik európai(inkább déli) országba elutazni, csupán nyaralás, új helyek felfedezése szempontjából. Mit ajánlanátok, ha az aktív nyaralást részesítem előnyben: imádok egész nap a környéken bolyongani, a szálláshelytől más közeli városba átruccani, ahol szintén van látnivaló, világörökségi helyszínt felkutatni. A tengert imádom, de ha nem tengerparti város a cél, akkor viszont olyan város kell, ahol tényleg sok a nevezetesség, vagy lehet túrázni. Tavaly olaszországban töltöttem 10 napot, 150ezer ft.ból jöttem ki mindennel(repjegy, szállás, kaja + a különféle ottani utazások költsége és belépők) együtt! És most is kb. ennyit szánnék majd rá, így ez ugye fontos szempont. Nagyon agyalok Spanyolországon. Aki volt már, mennyire drága hely? Hozzátenném, kaja és szállás terén nyaralás alatt az igényeim minimálisak, mert a pénzt leginkább a hely felfedezésére szeretem költeni.

:)


2017. márc. 13. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Én Portugáliát javaslom, persze Spanyolország is jó választás, csak nekem előbbi egy hajszálnyival ismeretlenebb és egzotikusabb volt.
2017. márc. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Portugália, Spanyolország, Kanári stigetek, Albánia, Grúzia
2017. márc. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Portugáliát én is ajánlom, illetve Spanyolországban Analúziát (Málaga jó kiindulási pont és oda jár fapados) - Almería, Málaga, Granada, Sevilla csodaszépek.
2017. márc. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!