Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bulgarian belül hol voltatok...

Bulgarian belül hol voltatok nyaralni? Meg voltatok elegedve?

Figyelt kérdés
2017. márc. 16. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Napospart, Nesebar, Burgasz, Pomorie, Sozopol is megvolt. Egy lepukkant exkomcsi putri, tiszta szemét a part a tenger meg gusztustalan. De még mindig inkább mint a balcsi mert jobb a kaja, azért akad 1-2 szép hely meg olcsóbb még utazással is.
2017. márc. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A napospart is putri? Eddig mindenki dicsérte :/
2017. márc. 16. 16:58
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
A napospart a legócskább szocreál putri ami létezik.
2017. márc. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon szerettem Szófia/Plovdid környékét is, és a tengerpartot is.

Tényleg csuda jó hely megfizethető áron.

Korrekt áron van a szállás, rendkívül jók a kaják, könnyű lejutni és szép.

2017. márc. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

Naposparton voltam én is. Egyetlen pozitívuma van: olcsó. Haverokkal 1 hetes, piálós nyaralásnak jó, de másnak nem. A tengerpart jellegtelen, semmi szépsége nincs, csak egyhangú szállodavárosok. (Jó Neszebár az szép.)

Bulgária belső területei sokkal izgalmasabba, Szófia, a Rila-kolostor, Plovdiv. De a tengerpart semmi extra.

2017. márc. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 piterek45 ***** válasza:
Napospart Kelet - Europa Ibizaja. Csak felaron... Bulizni, szorakozni nagyon jo. Korenyeken meg van par szep hely. Ha pihizni es bulizni akarsz akkor tetszeni fog.
2017. márc. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!