Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lehetséges hátizsákkal Európa...

Lehetséges hátizsákkal Európa több országát és főbb városaikat bejárni nyáron olcsón?

Figyelt kérdés

Egész olcsó repjegyeket találni több európai nagyvárosba is, viszont akkor jobban megéri rögtön több helyre is elmenni egyszerre egy hosszabb körútra, mint egyenként látogatni meg őket.

A szállás viszont mindenhol drága, és arra nem szívesen költenék rengeteget, mert úgyis a hely maga érdekel, a szálláson csak épp annyit lennék, amíg kialszom magam és indulhatunk tovább, tehát arra gondoltam, legjobb lenne sátrazni.

Szóval a fő kérdés az, hogy nagyobb európai városokban is megoldható a kempingezés, vagy felejtsem el, és mindenképp hostelek,hotelek,airbnb között keresgéljek?

És ha lehetséges kempingezve bejárni több várost is, akkor valakinek van e téren tapasztalata, amit megosztana velem?


Köszönöm a válaszokat előre is!



2017. márc. 22. 00:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szia, én ugyanezt tervezem nyárra. 2 éve spórolok egy ilyen utazásra, kb 1 millió jött össze. Fizetés nélküli szabit kértem a munkahelyen. Hostelekben tervezek megszállni, és couchsurfingelni fogok. Párizsból indulok, onnan Spanyolország, onnan Marokkó is tervben van. Majd kelet felé, Törökország és onnan a Kaukázus. Nagyon szeretnék Iránba is átmenni, ez majd a pénzemtől függ, onnan már drága lenne a hazajutás. De nem tervezek, majd ahogy alakul. Igyekszem minél alacsonyabbra szorítani a költségeket, de sztem 2 hónap utazgatást ki tudok belőle hozni.
2017. márc. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

A kedves hozzászólóknak köszönöm a válaszokat!


A bunkókat meg rohadtul nem értem, miért esik jól a másikat oltogatni? Itt éled ki magad, vagy mi? :D Milyen nap vicce, hogy engem baromira nem érdekel az, hogy egy szálloda ilyen hiperszuper kényelmes meg ilyen-olyan legyen, ötcsillag meg jakuzzi meg mit tudom én, hanem tökmindegy milyen, csak legyen tiszta.

Szerintem sokaknak számít a szállás nagyon, nekem nem, nem tudom ebben mi a vicc...

2017. márc. 22. 23:40
 13/19 A kérdező kommentje:

4. : a kérdésben is leírtam, hogy tök sok olcsó repjegy van külföldi nagyvárosokba, és azokból át egymásba, pl Berlin-Barcelona-Milánó-Párizs, mind párezer ft.

Viszont a szállás már drága lenne mindenhol.


Hostel egyedül vagy haverokkal jó lenne, de pároknak is bevállalható szerintetek? Mármint attól félnék, hogy az ilyen helyekre mindenki nagy baráti társasággal megy, és azért aludni akarnék, nem szeretném, ha a bulizással annyira zavarnának, hogy nem tudnék.

2017. márc. 22. 23:44
 14/19 A kérdező kommentje:

Még egy megjegyzés:

couchsurfinggel is ugyanez a helyzet, hogy egyedül tök jó lehet, de azért ilyenkor hiába van ingyen a szállás, valamivel illik viszonozni a vendéglátást, pl. azzal hogy én főzöm meg a vacsorát, vagy elmegyünk együtt várost nézni. És ha párként mennénk, akkor az nem venné ki magát furán? Vannak lakások, ahová fogadnak párokat is?

2017. márc. 22. 23:51
 15/19 anonim ***** válasza:
hostelba mentem már tökegyedül is, nem voltak zajosak a szobatársak. miért ne mehetnél párral bárhová? olvasd a couchsurfinges csaj blogját, hozzá is jönnek párok
2017. márc. 23. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

"a szálláson csak épp annyit lennék, amíg kialszom magam"


Legyen olcsóbb majd a wc is, mert ott is csak addig lennél, amíg kisz arod magad...

Az elképzelésed az egész utazásodról, egy vicc! (Repülő meg kemping combó?!)

Látszik, hogy még sohasem jártál külföldön.

Miért nem kezded egy olyan közeli országgal, amire futja a pénzecskédből?

Pl. Románia is szép, és olcsó.

(Igaz, hogy azzal kevésbé tudsz majd villogni a fészen...)

2017. márc. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
* és ne idegeskedjél a hozzászólásokon, mert gutaütést kapsz.
2017. márc. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A kempinget valszeg nem úgy érti, h ő viszi a sátrat, van faházas is és akkor már nem hülyeség a repülő se.
2017. márc. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Elnézést, hogy még soha nem volt lehetőségem külföldön járni, és egy db képen nincs "fészen", de remélem jobban érzed magad a sértegetéseid után o.O
2017. márc. 23. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!