Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában tíltott vagy nem...

Angliában tíltott vagy nem tíltott?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy fajta jellegű amerikai staffordshire terrierem.

Sok helyen írják, hogy tíltott fajta, de miután nem törzskönyves és megjelölve is keveréknek van így kitudnám vinni esetleg Londonba?

Van ahol azt olvasom a pitbull tiltott.

Akkor ez hogy van? Majd állatorvostól is megkérdezem ,de fontos lenne tudnom!

Köszönöm



2017. márc. 28. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá, hogy "banned dogs uk" és kihozza, hogy melyek a tiltott fajták. Sajnos ha nincs torzskonyv és hasonlit az egyik ilyen fajtára, akkor ugyan úgy tiltott.
2017. márc. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) ez segített. szerencsére a pitbull tíltott. csak nehogy annak nézzék :)
2017. márc. 28. 20:31
 3/8 anonim válasza:
Miért tiltott a pitbull?
2017. márc. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igazából már én sem tudom hogy van, Angol honlapokon a pitbullt írják mint tíltott fajtát. Magyar oldalokon pedig az amstaffokat.

Lassan kezdek belezavarodni, mert van aholazt mondják csomó amstaff van kinn, más meg hogy ki sem lehet vinni.

De az enyém csak jellegű, persze hasonlít rá ,de nincsen róla papírja. Menhelyes kutya.

2017. márc. 29. 08:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Elso vagyok. A te kutyádra rákeresve tényleg sok találatot ad ki a kereso, hogy árulják és nincs szó banned-ról. Több honlap is csak 4 kutyafajtát ír, mint mint tiltott fajta.


"Research by BBC News shows Staffordshire bull terriers are the third most popular dog in the UK."


"Staffordshire bull terriers are not banned under the Dangerous Dogs Act, but are often confused with banned breeds like pit bulls, Ms Meucci added."


Egyébként ezeket azzal magyarázza, mert természetükbôl adódóan agresszívek. A briteket is megosztja ez a kérdés.

2017. márc. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyébként jó tanács, hogy ha az angol szabályok érdekelnek, akkor angolul keress rá. Sajnos a magyaroknál sokszor elofordul a félrefordítás, félreértelmezés, vagy már nem érvényben lévo szabály ugy beállítása mintha az lenne érvényben.
2017. márc. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm szépen. Már állatorvoshoz is fordultam hát ha tud választ adni
2017. márc. 29. 17:01
 8/8 lencsefőzelék ***** válasza:
68%
* tiltott (rövid i-vel írjuk)
2017. márc. 31. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!